INZERCE: Odpočinek na netradičních masážích

Je známým faktem, že masáže našemu tělu prospívají. Uvolňují ztuhlé svaly, podporují imunitu a zbavují nás stresu. Navíc je to celé, když se vás někdo dotýká, moc příjemné. V některých typech masáží může příjemnost dosáhnout úplného vrcholu.

Své o tom vědí v prostorách zrekonstruovaného masážního salónu nedaleko centra Prahy s názvem Excelent masáže Praha. Jejich specialitou je totiž tantrická masáž s vyvrcholením a další moc pěkné masážní zážitky.

buddha-pokoj

Tantrická masáž a hudba vzdáleného východu

Čím se liší od běžných masáží?

Při standardní masáži se masér věnuje buď postižené oblasti, nebo celému tělu. Masérky při erotických masážích se soustředí na vaše intimní partie. V centru Excelent vás nejdřív kvůli uvolnění těla vezmou do sprchy, pak přijde na řadu masáž. Záleží na tom, jakou si vyberete. Jmenujme jen několik základních:

  • Mýdlová masáž – před masírováním se na tělo nanese hustá mýdlová pěna z luxusního mýdla a oleje
  • Erotická masáž – klasická erotická masáž bez zvláštních pomůcek spočívá v masáži erotogenních zón
  • Tantrická masáž – podobná erotické masáži, ale s použitím nahřátých ručníků, hebkých peříček a vonných aromaterapeutických olejů
  • Nuru masáž – získala svůj název od nuru gelu, který se při ní používá

Nutno podotknout, že erotické masáže se rozhodně nedají počítat mezi sexuální služby. Sex není jejich součástí a nelze ho ani doplatit. Stále se jedná pouze o masáže – tedy o uvolnění vašeho těla pomocí dotyků.

Přestože v masážním centru Excelent zaměstnávají pouze ženské masérky, i ženy sem na příjemné masáže chodí. Často využívanou službou jsou také erotické masáže pro dva, které krásně ozvláštní stereotypní vztah.

Všechny erotické masáže Praha vám pomohou rozproudit energii a rozvést ji do celého těla. Namasírovaní zákazníci vždy odchází s úsměvem a novou chutí do života. Navíc zbaveni stresu a napětí, které zažíváme každým dnem.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru