Inzerce: Poznejte fotoaparát Olympus OM-D E-M1

Jste milovníci focení? Potom se seznamte s touto novinkou na našem trhu, a to fotoaparátem Olympus OM-D E-M1. Ač má na první pohled poměrně složitý název, jedná se o nejvýkonnější kompaktní fotoaparát, který je aktuálně na našem trhu k dispozici. Tím společnost Olympus opět ukázala, že fotoaparáty vyrábět zkrátka umí. Vybaven je zcela novým snímačem Live MOS, špičkovým stabilizátorem obrazu, nebo řadou dalších technologií, díky kterým bude výsledný snímek vždy dokonale ostrý.

Samozřejmostí je také vysoké rozlišení, a to 16.3 MPx, a také možnost výměny objektivů. Ačkoliv to u kompaktních fotoaparátů není příliš obvyklé, tak tento kompakt Olympus tuto možnost nabídne, a jak je známo, samotné objektivy nabízí Olympus v mnoha typech. Díky tomu se jistě stane velmi oblíbeným a všestranným fotoaparátem. Svým majitelům však nabídne i další naprosto unikátní technologickou novinku, díky které je možné fotoaparát propojit s vaším tabletem, a to pomocí WiFi sítě – tedy bezdrátově. Samozřejmě je tato funkce dostupná, ať už vlastníte tablety jakéhokoliv výrobce nebo typu. Důležité je, aby umožňoval právě připojení k Wi-Fi, což dnes umožňuje téměř každý typ. A právě prostřednictvím tabletu tak můžete Olympus OM-D E-M1 snadno ovládat, a to pohodlně na dálku, což je další velmi pozitivní vlastností.

K fotoaparátu si můžete dokoupit i celou řadu různého příslušenství, z nichž nejvyužívanější jsou určitě stativy. Ačkoliv samotný stabilizátor obrazu je velmi kvalitní, stativ špičkovému snímku ještě dopomůže. Navíc můžete fotit i v extrémních podmínkách, jelikož tělo fotoaparátu je odolné nejenom proti prachu nebo vodě, ale také proti mrazu. Je totiž zaručena bezproblémová funkčnost i při teplotách okolo -10 stupňů Celsia. To vše dělá z tohoto modelu skutečnou špičku na našem trhu, která je vhodná nejenom pro začátečníky, ale i pokročilé a zkušené fotografy, kteří touží po tom mít velmi kvalitní techniku, která jim k dokonalým snímkům může pomoci.

Komentáře

Nahoru