Inzerce: Rolovací mříže

Přemýšlíte, jak spolehlivě zabezpečit váš obchod či výkladní skříň, ale rádi byste, aby přes ochranný prvek bylo vidět a manipulace s ním byla navíc jednoduchá? Pro vás jsou tady rolovací mříže. Jsou funkční, jsou osvědčené.

Díky postupu moderních technologií máme dnes na výběr z mnoha druhů rolovacích mříží, které můžeme použít. Kupříkladu běžné s popruhem, s převodem, s navijákem nebo s klikou, s pružinovým mechanismem či s elektrickým pohonem. Nemusíte se tedy přizpůsobovat, rolovací mříže se přizpůsobí vám.

mriz-raventa-univers-3_1206046082

 

Tytam jsou nevzhledné mříže, které spíše hyzdily, než že by byly designově nějak zajímavé. To situace dneška je daleko jiná. Nejen vzhledem se mříže současnosti liší od těch, které se vyráběly v minulosti. Ale i způsobem výroby a použitím materiálů jsou dnešní mříže daleko kvalitnější a mají delší životnost. A to je u mříží docela důležité.

Jsou vhodné mimo jiné i pro svou bezúdržbovost. Je to proto, že slovem bezúdržbové rolovací mříže nemyslíme pouze mříže samotné, ale také do toho zahrnujeme i jejich mechanické a pohyblivé části, které se rovněž nemusí udržovat.

Ani častá frekvence používání mříží výrazně neurychluje opotřebení a nezkracuje délku použití. Jedná se o dlouhodobé řešení ochrany majetku. Dlouhou životnost jednotlivých komponentů i celých mříží vám dnes zaručí jak ruční zpracování, tak sériová výroba.

Instalace rolovacích mříží je možná do nového či již existujícího objektu. Mříže mohou být zapuštěny do otvoru nebo dodatečně nainstalovány před něj (případně za něj).

mriz-univers-3_1196524800

Ovládání mříží přesně podle vás

Rolování může být ovládáno tlačítkovým či klíčovým spínačem, ale není problémem zajistit i dálkové ovládání. Ničím výjimečným nejsou ani dodatečná zabezpečení zámkem či pojistkou proti samovolnému odrolování. Častým prvkem je například i bezpečnostní koncová lišta. Bezpečnost pohybu osob se dá znásobit přidáním dotykové lišty, která zastaví rolování mříží v případě, že zjistí ve v prostoru mříží jakoukoli překážku. Některé soustavy rolovacích mříží nejsou určeny pro vysokou frekvenci otevírání a zavírání, pro ty postačí trubkový motor. Výrazně namáhané rolovací mříže bývají opatřeny bočním průmyslovým motorem.

Mříže lze zakoupit v mnoha barevných provedeních a povrchových úpravách. Výjimkou není ani použití eloxování. Jedná se o druh povrchové úpravy hliníku, kdy se na povrchu vytvoří ochranná vrstva oxidu hliníku, tato vrstva již dále neoxiduje a je tedy chráněna proti povětrnostním vlivům. Zmíněná úprava má i svou estetickou funkci, neboť eloxace může zahrnovat i změnu barvy mříží. Ocel je možné upravit galvanizací. Což znamená, že na ocel je navrstven pomocí elektrického proudu jiný kov. V případě mřížovin bývá zinek nebo nikl. Můžeme se ale setkat i s nerezovou chrom-niklovou ocelí. Takto upravená ocel je trvanlivější. Pro luxusní vzhled může být galvanizace provedena i pomocí zlata či stříbra.

mriz-verona-univers-4_1206047154

V dnešní době je kladen důraz na kvalitu a cenu, společnost univers vám nabízí vysokou kvalitu zpracování bezúdržbových rolovacích mříží za přijatelnou cenu oproti ostatním výrobcům. V dnešní době se vyrábí rolovací mříže na míru, přístup ke klientům je zcela individuální, a tudíž je spokojenost zákazníků na místě. Veškeré podrobnosti týkající se objednávky jsou vždy předem dojednány, a zdokumentovány.

Svěřte se do rukou odborníků, kteří vědí, jak na to. Budete moci klidně spát, beze strachu, co se děje s vaším obchodem po setmění. Kvalitně zpracované rolovací mříže navíc působí jako estetický prvek, takže můžete zaujmout okolí, i když váš výklad zrovna spí…

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru