Inzerce: Ruleta a oblíbený herní systém Martingale

O ruletě jako takové toho bylo napsáno mnoho. Ačkoliv spadá do kategorie hazardních her, existuje mnoho více čí méně úspěšných systémů, jak si statistiku naklonit na svou stranu. Jedním z těch snadných a poměrně úspěšných systémů je ten, který je nazýván jako Martingale. Jeho princip je jednoduchý, a to vsázení na stále stejnou barvu. Pokud však padne barva opačná, je třeba opět vsadit na tu původní, ale zdvojnásobit svou předchozí sázku. Rychlým výpočtem tak zjistíme, že jakmile požadovaná barva skutečně padne, výhrou získáme všechny předchozí ztráty + další peníze do plusu.

A právě díky své jednoduchosti je tento systém tak oblíbený. Jeho výhodou je také to, že se není nutné omezovat pouze na barvy, ale lze kombinovat i sudá nebo lichá čísla, nebo také vysoká a nízká. I v tomto lze systém Martingale využít, jelikož je zde právě padesátiprocentní úspěšnost (pokud tedy nebereme v potaz nulu). Existuje však celá řada dalších inovací, které mohou dopomoci k větším výhrám. Jedním z nich je přidávání další částky ke každé sázce. Jakmile potom padne daná barva, zisk je mnohem větší než při původním systému. Samozřejmě celý systém je naprosto legální a tak by se nemělo stát, že by vás mohlo kasíno vyhodit. Přesto je však dobré jednotlivá kasína průběžně měnit.

Na celý systém vznikla i celá řada inovací, jak z hlediska sázek (sázka se zvyšuje pouze při výhře), nebo série která se mění po pěti spinech – tedy otočeních. To vše jsou metody, které dokázali tento ruletní systém dovést k dokonalosti a aktuálně ho využívá řada hráčů po celém světě. Nutno podotknout, že je však nutné mít dostatečný kapitál a vybrat kasino s velkým stropem pro maximální sázku. Jedině tak lze skutečně odejít s výhrou, a to skutečně nemalou. Samozřejmě ideální způsob hraní je prostřednictvím internetových kasín.

Komentáře

Nahoru