Dnes vyšlo 1 článků

Inzerce: Televizory

Jistě při návštěvě obchodu s elektronikou nepomyslíte na to, že první principy televize byli popsány již před více než 160 lety. Technologie televizí kráčí rychle kupředu.

Není to tak dávno, co byla jedna televize na několik rodin, a o barevných si mohli jen nechat zdát. Dnes je spíše výjimkou, aby rodina měla televizi pouze jednu a s černobílými televizemi se již nesetkáte. Kvalita obrazu se zlepšuje a sním i technologie televizí. CTR obrazovky již pomalu mizí a nahrazují je LCD displeje a plazmové. Velká plazmová televize s pěkným obrazem a k tomu kvalitní reprosoustavu, která za pomocí audia udělá z vašeho sledování ještě větší požitek. Dnes již většina modelů zvládá i HD rozlišení. Televize bez tohoto rozlišení velmi výrazně klesají na ceně.

Jestliže se vám již klasické video omrzelo i pro vás je tu od roku 2010 řešení. Čím dál ve větším množství se ukazuje v nabídkách elektro obchodů televize s 3D obrazem. Nabídka televizorů je dnes opravdu široká. Najdete zde i ty cenové velice dobře dostupné modely.

Vývoj televizí stále probíhá. Jsou stále větší a tenčí. Přesto, že vysílacích kanálů je čím dál více, s funkcemi dnešních televizí nejsme na obsahu, který nám servírují jednotlivé stanice závislý. Jsou plné multimediálních funkcí. Zvládají přehrávat hudbu, filmy uložené na discích a dnes i komunikují s internetem.

Standardně se dnes prodávají televize s úhlopříčkou 108-150cm. Jestliže se vám to však zdá málo, máte možnost sáhnout po projektoru, který dokáže vykouzlit úhlopříčku až 7 metrů.  Z tak obrovského množství modelů si ten svůj vybere jistě každý.

 

Komentáře

Nahoru