INZERCE: Toužíte po změně? Vymalujte si dům

INZERCE: Toužíte po změně? Vymalujte si dům

Pokud vám přijde, že je váš život už příliš fádní a jednotvárný, zřejmě byste měli něco změnit. Možná by nebylo na škodu změnit místo, kde pravděpodobně trávíte nejvíce času svého života. Ne, nemusíte nic měnit v práci. Zaměřte se na domov. Nebylo by hezké si vaše hnízdečko upravit tak, abyste do něj vždy vcházeli s úsměvem?

Bylo. Jenže jak to zařídit, že? Přece nebudete předělávat celý byt či dům. To opravdu nemusíte. Existuje něco mnohem jednoduššího, co mu dá nový svěží nádech. Co takhle dát nudným zdím nové barvy? Uvidíte, že to váš domov hned rozzáří.

Malování pro vás nemusí znamenat žádnou práci

Určitě teď přemýšlíte nad tím, že vymalování domu vyjde téměř nastejno jako jeho celá rekonstrukce. Stejně musíte všechno vystěhovat od stěn, nechat na prostředku místnosti a přikrýt a po hotové práci ještě všechno uklidit. Stojí vám to za to?

Možná nestojí. Ale existují i elegantnější řešení. Stejně jako si můžete nechat postavit dům na klíč (tedy kompletně), můžete si ho nechat vymalovat na klíč. Třeba firma Natřeme to všem, která své malířské a natěračské služby nabízí v okolí Frenštátu, Kopřivnice, Nového Jičína a Příbora, to umožňuje. Přijedou malíři, všechno pěkně vystěhují, namalují, uklidí a nastěhují. Klient nemusí ani hnout prstem, máte to absolutně bez práce.

Mimochodem, když firmě zavoláte, garantují vám, že do 24 hodin jsou u vás. Provedou cenovou kalkulaci a začnou dohodnuté práce.Vy budete už od začátku vědět, na čem jste. Žádné dodatečné poplatky, žádná práce navíc. A když se vám cena bude zdát moc vysoká, prostě do toho nepůjdete.

A když už jsme u těch úprav domova a budete malovat, co kdybyste to tedy rovnou spojili s dalšími úpravami? Jedna a ta samá firma se vám rovněž postará o sádrokartonářské práce, vymění vám podlahu nebo provede velký úklid. Můžete to vzít hezky při jednom. Hned to bude doma jinak vypadat a změna vám určitě prospěje.

Komentáře

Nahoru