INZERCE: Válek Autosport je firma pro všechny s vášní k rychlým autům

Pokud máte rádi rychlá auta, měli byste zpozornět. Tady se o ně totiž starají po všech stránkách. Závodní tým Válek Autosport se účastní tuzemských i zahraničních závodů, zároveň provozuje autoservis pro vozy všech typů a značek. A jako bonus se věnuje i renovaci historických vozidel.

Jestli jsou rychlá auta vaší celoživotní vášní, na www.valek-group.com jste rozhodně na správné adrese.

Válek Autosport

Válek Autosport založil v roce 1964 Zdeněk Válek. Už ten dosáhl mnoha úspěchů doma i v Evropě. Jeho nástupce Petr Válek šel ale ještě dále. Drží pevnou pozici mezi jezdci, ale i mezi závodními týmy v ČR i Evropě. Proto Petr i dnes tvoří základ týmu.

Kromě něj ale za Válek Autosport startovalo i mnoho jiných závodníků. Byla to také jména jako Jožo Ráž (ze skupiny Elán), Luca Moro (úspěšný jezdec Fia GT) nebo Hanss Knauss (rakouský olympionik v lyžování).

Vozy, se kterými se závodí, jsou pochopitelně připravovány přímo v dílnách Válek Autosport. Aktuálně jde o několik BMW (M3.2 GTR, M3.2 GT a 130i GTR 24h speciál), Gazelu a Formuli Škoda.

valek-tour

V průběhu srpna čeká tým několik důležitých závodů. V Česku se v rámci MMČR / ESET V4 Cup a FIA CEZ dvakrát objeví v Mostu, pak je čeká Slovakia Ring, Grobnik v Chorvatsku a Airport Batajnica Bělehrad v Srbsku.

V loňském roce se tým mohl pochlubit především tituly 1. vicemistr ČR ve vytrvalostních závodech, Mistrovským titulem v šampionátu FIA Zóna Střední Evropa a 3. místem v 24 Dubai. Tak uvidíme, jak se jim povede letos.

Autoservis Ostrava

Kromě toho ale závodník Petr Válek provozuje i Autoservis Ostrava. Pochopitelně se zaměřují na vozy BMW, ale opravují i auta ostatních značek. Zvládají mechanické a karosářské opravy i sportovní úpravy vozidel. Poradí si s rodinným autem i s firemní automobilovou flotilou. Stačí jen vyzkoušet.

Renovace veteránů

valek-veteran

A ani to ještě není všechno. Další významnou činností Petra Válka je renovace veteránů. Jestli jste i vy propadli jejich kouzlu, ale sami si neporadíte s rozsáhlejší opravou nebo pravidelnou údržbou, tohle je přesně něco pro vás.

Placená inzerce na magazínu Objevit.cz. V případě zájmu o reklamní články, či jiný způsob reklamy nás informujte.

Komentáře

Nahoru