INZERCE: Veškeré služby v oblasti zvedací techniky

INZERCE: Veškeré služby v oblasti zvedací techniky

Jsou tak specifické firmy, že běžný člověk často nemá ani ponětí o jejich existenci. Když nad tím pak zapřemýšlíte, dojdete k závěru, že někdo takový, kdo by se o tuto záležitost staral, přece někde být musí. Ale když danou službu nepotřebujete, většinou vás to ani nezajímá.

Jednou takovou specifickou firmou je třeba společnost JOKR, která se zabývá zdvihací technikou, jeřáby, školením jeřábníků a dalšími službami v oblasti zdvihacích zařízení a manipulačních prostředků. Může se chlubit mezinárodním certifikátem ČSN EN ISO 9001:2009 a je tu s námi již 13 let, což o kvalitě jimi nabízených služeb už něco vypovídá.

Co vám firma JOKR nabízí?

Jak už bylo řečeno, hlavní doménou firmy JOKR jsou jeřáby a zdvihací zařízení – výroba a revize. Pokud si tedy potřebujete pořídit jeřáb, už víte, kam zamířit. Stejně tak tu seženete různé vázací, závěsné a uchopovací prostředky pro manipulaci s těžkými břemeny. O již zmíněné jeřáby se tu vlastně postarají naprosto kompletně. Provádí i revize zdvihacích zařízení a jeřábů. Vypracují vám systém bezpečné práce, zvládnou statistické výpočty jeřábových drah, sloupových jeřábů a drážek a provádí také školení jeřábníků.

O všechno tohle se stará tým kvalifikovaných odborníků. A když mluvíme o odbornosti, nemáme na mysli jen to, že mají vystudované školy v oboru, ale také to, že mají dostatek praxe. Ta je totiž leckdy důležitější než teoretické znalosti. Ve firmě JOKR tedy zaměstnávají zámečníky, svářeče a jiné techniky. Každý tu má na starost něco, čemu nejvíc rozumí. V kanceláři pak sedí revizní technici, kteří provádí revize zdvihacích zařízení a jeřábů, revizní zkoušky, prohlídky ocelových techniků a sestavují různé plány.

Pokud máte jakékoliv dotazy nebo vás nabídka zaujala a chcete si přímo objednat určitou službu, neváhejte mrknout na poptávkový formulář na webu. Žijeme přece v 21. století, takže všechno zařídíte z pohodlí domova. Tým odborníků vám zodpoví jakýkoliv dotaz a ochotně poradí, co by bylo vhodné právě pro vás. Takový přístup se vyplatí, ne?

Fotografie: Flickr - Dimitris Agelakis

Placená inzerce na magazínu Objevit.cz. V případě zájmu o reklamní články, či jiný způsob reklamy nás informujte.

Komentáře

Nahoru