Inzerce: Víte, že lité podlahy jsou velkým hitem?

Plánujete stavbu nebo rekonstrukci domu, a zasekli jste se u přemýšlení nad tím, jakou podlahu vlastně zvolit? Různých typů je samozřejmě spousta, a tak je možné zvolit dlažbu, dřevo, laminát, nebo úplně jiný materiál. Tím totiž disponují takzvané lité podlahy, které ačkoliv byly dříve používány pouze ve výrobních budovách, dnes si nacházejí cestu i do samotných rodinných domů. A není se čemu divit, jelikož anhydritové podlahy, jak se jim také říká, doslova vynikají svými pozitivními vlastnostmi.

Ačkoliv složení této podlahy zní na první pohled velmi složitě, jelikož základem je směs na bázi síranu vápenatého, která se smíchá s vodou a dalšími přísadami, nejedná se o zase tak složitou směs. Ta má navíc samonivelační vlastnosti, což znamená, že se při samotném položení bude vaše podlaha vždy dokonale rovná. Pojďme ale k samotným vlastnostem. Mezi ty patří třeba vysoká odolnost, snadná pokládka, kdy se samotná podlaha pouze rozlije na připravený podklad, a za jeden den je hotovo. Dalším plusem je třeba snadná údržba, kdy nejsou potřeba žádné speciální přípravky, ale podlahu stačí běžně zametat, nebo stírat. To lze navíc díky hladkému a rovnému povrchu velice snadno.

Pokud vás tedy tato možnost zaujala, je rozhodně vhodné, obrátit se v případě realizace na skutečné odborníky. Jedním z nich je určitě společnost Anhypodlahy. Nejenom ona sama, ale hlavně její pozitivní reference vás přesvědčí o tom, že jenom těžko najdete lepšího odborníka, který dokáže svou práci vykonat levně a velmi kvalitně. Navíc zodpoví i jakékoliv vaše dotazy. Odpovědi na ně však můžete čerpat také na speciálně vytvořeném webu, který byl vytvořen právě za účelem seznámení veřejnosti s tímto typem podlah. Můžete si být jisti, že zde najdete všechny odpovědi na nejčastější otázky, které se této moderní a praktické podlahové krytiny týkají.

Komentáře

Nahoru