Inzerce: Vybíráte fotoaparát? Potom zvolte špičku na trhu

Považujete se za profesionálního fotografa, nebo alespoň za toho, který to s focením myslí skutečně vážně? Potom zapomeňte na různé nekvalitní kompakty a svěřte se do rukou společnosti, která jasně ukazuje, že fotoaparáty vyrábět skutečně umí. Touto společností je samozřejmě Canon, a mezi ten nejlepší model, doslova její vlajkovou loď nyní patří digitální zrcadlovka Canon EOS 70D. A jakmile ji jednou budete mít v ruce, věřte, že už ji nebudete chtít nikdy pustit.

Tento fotoaparát zaujme nejenom svým odolným a dobře propracovaným tělem, ale hlavně tím,c o se skrývá uvnitř. Základem je totiž čip CMOS AF s duálními pixely, funkce umožňující devatenáctibodové ostření, nebo možnost fotit rychlostí až sedmi snímků za jedinou vteřinu. To je ideální třeba pro fotky divoké přírody, či různých sportovních aktivit. Pokud bychom měli ve výčtu vlastností, kterými se Canon EOS 70D pyšní, pokračovat, potom je třeba zmínit také rozlišení 20,2 megapixelů. Jednou z klíčových funkcí je však i to, že se zrcadlovka umí propojit s tablety či notebooky, pomocí kterých lze tento přístroj velmi snadno ovládat, a to na dálku. Samotné propojení probíhá bezdrátově, a to pomocí Wi-Fi sítě.

Jelikož jsme zmiňovali odolné tělo z kvalitních materiálů, nesmíme zapomenout ani na to, že jeho součástí je také špičkový LCD displej, který umožní variabilní úhel natočení. Všechny zmíněné funkce doplní také možnost natáčení videa, a to jak jinak než ve Full HD rozlišení. Ať už k natáčení dokonalého videa, nebo k pořizování dokonalých fotografií vzdálených objektů mohou přijít vhod objektivy, které jsou s daným modelem, tedy s Canon EOS 70D plně kompatibilní. těch nabízí společnost Canon opravdu poměrně velké množství a tak si zaručeně vybere každý. A pokud zrovna nejste profesionál, fotoaparátu se nemusíte vyhýbat, jelikož vám nabídne i řadu přednastavených režimů a expozic. Můžete tak pořizovat fotografii doslova jedním zmáčknutím spouště.

Komentáře

Nahoru