Inzerce: Základem každého domu by měla být kvalitní okna

Není nic nového, že kvalitní okna mohou výrazně přispívat například k tomu, aby byly v mnoha ohledech zlepšeny izolační vlastnosti celé stavby. I proto se řada lidí rozhodla k výměně svých starých dřevěných oken, a nechala si namontovat nová, a samozřejmě plastová okna. V tomto ohledu se mnoho z nich obrátilo na skutečnou špičku ve svém oboru, a to společnost Asokno s.r.o. Ta se oproti mnoha jiným může pyšnit již dvacetiletou prací v oboru, nebo také tím, že na své výrobky dává unikátní pětiletou záruku, na funkčnost nejenom oken, ale samozřejmě také dveří. Tím tak jasně demonstruje, že použitý německý profil oken, který má 35letou tradici, perfektně obstojí v jakýchkoliv podmínkách.

V nabídce je samozřejmě celá řada různých typů oken. Pokud se však zaměříme na ty nejoblíbenější plastová okna, potom se jedná o okno s označením Passive. Jak napovídá sám název, je jako stvořené pro všechny pasivní domy, které se v dnešní době staly doslova hitem, a to především pro možnosti úspor, které přináší hlavně s ohledem na vytápění celého objektu. Díky tomuto oknu, jehož profil je dílem německé společnosti  INOUTIC mohla tak společnost přijít s jedinečným oknem, které splnilo očekávání všech majitelů pasivních domů. Základem okna je trojité celoobvodové těsnění, šest komor, a samozřejmě také izolační trojsklo. Při měření parametrů takového okna došlo k naměření skutečně unikátních hodnot, a to v oblasti prostupu tepla, který je vyjádřený koeficientem Uw, a tento koeficient byl menší než 0,8 W/m2K. A to je skutečně obdivuhodná hodnota.

Samozřejmě tato řada oken rozhodně není jediná, jakou společnost Asokno s.r.o. na trh dodává. K dispozici má celkem šest různých druhů. Jeden z dalších oblíbených modelů však nese název Green Line, a má podobné parametry, jako zmíněné okno předchozí. Díky nim tak mohlo být certifikováno a zařazeno do programu Zelená úsporám, jehož další fáze byla nedávno schválena. Tato plastová okna tak dosahují nejenom špičkových izolačních hodnot z hlediska průniku tepla, ale také z hlediska průniku zvuku. Všechna plastová okna, která společnost vyrábí, si samozřejmě můžete prohlédnout na vlastní oči, a to v sídle firmy, a na adrese Vídeňská 340, Vestec u Prahy. Probíhá zde totiž nepřetržitá výstava, a to nejenom samotných oken, ale také dveří, nebo v posledních letech oblíbených zimních zahrad. Zkušený personál vám navíc dokáže odborně poradit s tím, jaká okna pro vás budou ta pravá. Tak neváhejte a na společnost Asokno s.r.o. se stejně jako řada dnes spokojených klientů také obraťte. Nebudete litovat.

Komentáře

Nahoru