INZERCE: Zdravotnická a laboratorní technika za přijatelné ceny

INZERCE: Zdravotnická a laboratorní technika za přijatelné ceny

Potřebujete jakékoliv služby související se zdravotnickou a laboratorní technikou? Víme, kde se jich dočkáte! Autorizovaný servis, montáž a školení. A to všechno za přijatelné ceny a ve špičkové kvalitě.

Všechny výše zmíněné výhody najdete u firmy Kaska. Díky tradici od roku 1973 se nemusíte bát, že byste své požadavky svěřili někomu nekvalifikovanému. Dlouholeté zkušenosti jistě zajišťují vysokou míru odbornosti. Zároveň se ale nemusíte obávat ani nedostatku lidského jednání. Tady s vámi všechno prokonzultují a všechno se u každého konkrétního zákazníka odvíjí na základě dohody.

V nabídce najdete prakticky cokoliv, co byste si z oblasti zdravotnické a laboratorní techniky mohli přát. Pomůcky pro rehabilitaci, gynekologii, kosmetiku, léčbu světlem, elektrochirurgii a další.  Od horkovzdušných sterilizátorů, přes přenosné EKG až po infuzní křesla. Veškerá technika pochopitelně pochází od renomovaných výrobců.

Jako bonus, se kterým se nesetkáte zrovna u každé firmy, získáte i odbornou instalaci a školení. Spolu s objednaným výrobkem přijede odborný technik, který výrobek uvede do provozu a vysvětlí vám, jak ho obsluhovat. Nechybí ani možnost odborného servisu a pravidelné údržby.

Firma Kaska servis, s.r.o. sídlí v Českých Budějovicích. Na tom ale vůbec nezáleží, protože si veškeré jejich produkty můžete objednat na webu www.kaskaservis.cz. Máte tam potřebné kontakty na majitele i manažerku, aktuální ceník i produkty, které jsou zrovna v akci. Stačí se podívat.

Placená inzerce na magazínu Objevit.cz. V případě zájmu o reklamní články, či jiný způsob reklamy nás informujte.

Komentáře

Nahoru