Italský soud oficiálně zakazuje dopravní služby od Ubera!

Uberu se v posledním roce pomalu přestává dařit. K zemím a městům, kde již tuto službu zakázali, se totiž přidávají další. Tentokrát je to Itálie! Soud v Římě totiž v nedávných dnech rozhodl v neprospěch dopravní společnosti Uber a rozhodl se provoz služeb této firmy zakázat po celé zemi. Follow dreams

Italský soud v Římě v nedávných dnech zakázal služby společnosti po celé zemi. Firma musí poskytování služeb ukončit do 10 dnů! Uber Dle italského soudu se totiž firma dopouští nekalé soutěže svou neférovou konkurencí vůči místním taxislužbám. Pokud Uber své služby neukončí do stanoveného termínu, za každý den prodlení mu bude účtována velmi vysoká pokuta v hodnotě cca 250 tisíc Kč.

Již nedávno byla tato dopravní služba ukončena v Maďarsku a v Dánsku, další země hledají důvody, proč a jak tuto službu ukončit. Můžeme tedy očekávat, že oblíbený Uber postupem času bude nucen odejít z většiny zemí a měst.

zdroj/foto: highsnobiety

Zajímá se o Internet, optimalizaci webů a nové trendy v oblasti IT. Má ráda cestování, Skotsko, dobrou hudbu a své Donské sphynxe, kteří jí při psaní často dělají společnost. Stále hledá nové výzvy a každý den se probouzí s úsměvem, protože vždy může být líp, ale i hůř. Ráda Vám zprostředkuje informace, které Vás budou zajímat a bavit.

Komentáře

Nahoru