Jak roste popularita Justina Biebera na Twitteru

Jak roste popularita Justina Biebera na Twitteru

Hudební hvězda Justin Bieber prohrál bitvu o to, aby se stal prvním uživatelem Twitteru, který dosáhne počtu 10 milionů, 20 milionů nebo 30 milionů následovníků, ale v úterý se stal prvním, který překročil hranici 40 milionů.

Oslavoval stylově – jak jinak než tweety. Jeden z jeho tweetů používá hashtag #dreamBIG a odkazuje na fotografii, která ukazuje tweet z roku 2009, kdy měl Justin milionkrát méně následovníků – pouze 40.

justin_bieber_followers

Webu Mashable se podařilo získat statistiky od Twitter Counter, které ukazují, že hranice 40 milionů byla zdolána v úterý 4. června. Všechny důležité Justinovy milníky na Twitteru jsou zobrazeny v následující infografice.

justin_bieber_evolution

Ve svém prvním tweetu Bieber poděkoval svým fanouškům („#40MillionBeliebers – thank u. i love u. #grateful“) a ve druhém tweetu je povzbudil, aby se k němu pomocí hashtagu #40MillionStrong připojili.

Kdo doplňuje TOP 10?

1. Justin Bieber (40 milionů následovníků)

2. Lady Gaga (37,9 milionů následovníků)

3. Katy Perry (37,4 milionů následovníků)

4. Barack Obama (32,2 milionů následovníků)

5. Rihanna (29,8 milionů následovníků)

6. Taylor Swift (28,6 milionů následovníků)

7. YouTube (28,6 milionů následovníků)

8. Britney Spears (27,8 milionů následovníků)

9. Justin Timberlake (21 milionů následovníků)

10. Shakira (20,8 milionů následovníků)

V top 10 se pohybují prakticky výhradně hudebníci. Pro ně jsou následovníci opravdu důležití, protože obvykle podporují novou hudbu.

I Bieber se v úterý přes magickou hranici posunul díky hudbě. Byl to jeho nový singl „Heartbreaker“, který mu přinesl 40 000 0000. následovníka.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru