Tisková zpráva: Jak se rychle zorientovat na trhu kanceláří

Jak se rychle zorientovat na trhu kanceláří

Kdysi se hledání dostupných kanceláří začínalo listováním v telefonním seznamu, v „golden pages“, přes internetové vyhledávače nebo oslovením realitních agentů. Dnes je nahradil Vyhledávací agent. Udělejte si i vy průzkum jen aktuálně volných kanceláří na trhu podle svých kritérií.

„V internetovém vyhledávání volných kancelářských prostor je velký potenciál. Splňuje totiž kritérium rychlosti a přesnosti. Návštěvníci našeho portálu Kancelare.cz a naši klienti mají k dispozici funkci Vyhledávací agent, která jim umožní přesně nakonfigurovat a najít prostory tak, aby vyhovovaly jejich potřebám,“ říká Robert Čambal, výkonný ředitel portálu Kancelare.cz. „Po ověření realitního zadání s klientem mu na míru připravíme průzkum jen aktuálně volných kanceláří na trhu. Klient si ve svém účtu najde strukturovaná data o všech kancelářích splňujících jeho kritéria a může zadavatele inzerátů kontaktovat přímo. Klientům garantujeme aktuálnost dat,“ dodává.

Firmy nechtějí ztrácet čas navštěvováním prostorů, které nejsou podle jejich představ. Vyhledávací agent jim umožňuje přesně nakonfigurovat nabídku a výběr zúžit pouze na ty kanceláře, které jsou relevantní. Unikátní službu využijí jak velké mezinárodní nebo lokální firmy, tak i zájemci o menší prostory a podnikatelské start-upy. Tato služba je pro hledající bezplatná. Databáze obsahuje údaje o volných prostorách, jejich výměře, standardu a ceně za m2, všechny aktualizované na denní bázi. S rozvojem internetových služeb stoupá i procento firem, které vyhledávají sídlo bez realitního agenta/poradce. Podle průzkumu provedeného na vzorku 200 společností až 55 % firem hledá kanceláře bez realitního poradce, pouze 6 % dotázaných firem využívá výlučně služby realitního poradce.

O portálu Kancelare.cz

Kancelare.cz je centrální databáze volných kanceláří a skladů, jejímž cílem je zjednodušit a zpřehlednit proces výběru kancelářských a skladových prostor. Jednou z priorit je uvádět jen takové nabídky od majitelů nebo jejich zástupců, které budou jednoznačně identifikovány exteriérovou fotografií a přesnou adresou. Základním cílem je zobrazovat jen aktuální kancelářské a skladové prostory a žádné vícenásobné nabídky téže nemovitosti, díky čemuž získává návštěvník portálu dokonalý přehled.

Kontakt:

Robert Čambal

Výkonný ředitel portálu Kancelare.cz

Tel.: +420 2 72 048 481

E-mail: rcambal@kancelare.cz

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz

Zdroj: ČTK/Protext

Komentáře

Nahoru