Dnes vyšlo 1 článků

Jak vypadá nový iPad Air pod obalem?

Jak vypadá nový iPad Air pod obalem?

Jak to vypadá pod slupkou nového jablečného zařízení iPad Air? Potvrzuje se jenom tvrzení obecně známo a spojováno se společností Apple – preciznost a důmyslné zpracování. Jednotlivé dílky nového iPadu do sebe zapadají a pevně drží. Demontáž je nereálná a jako u ostatních výrobků značky Apple nerealizovatelná.

Zajímá vás také, jak to vypadá pod obalem nového jablečného iPadu Air. Tento test si vzal do parády server iFixit.com. Rozebral iPad na jednotlivé díly a potvrdil to, co se o Applu říká.

Je pravdou, že výrobky od Applu jsou těžko demontovatelné a ani se nedoporučují žádné domácí opravy nebo improvizace pokud nejste profík. Ani v případě novinky Applu tomu není jinak.

iapd

Jak vypadá nový iPad Air pod obalem?

Na již zmiňovaném serveru uveřejnili také známku „rozebíratelnosti“. Apple iPad Air dostal hodnocení 2/10 a pokud by se někomu podařilo kompletně do posledního kousku rozebrat je největší pravděpodobnost, že ho už nikdy nesložíte. Pokud tedy nejste zaměstnancem Applu.

Konstrukce iPadu je složitá a všechny jednotlivé dílky do skládačky pasují jako puzzle slepené lepidlem. Při drsné manipulaci nebo bouřlivé demontáži hrozí i riziko poškození.

zdroj:www.ifixit.com, foto: gawkerassets.com

Štítky: , , ,

Vybírá jen ta nejlepší témata a snaží se psát tak, aby to lidi bavilo. Nezastavuje se před ničím, na rozhovory bere suprové lidi. Řídí se heslem "Per aspera ad astra", tedy "Přes překážky ke hvězdám".

Komentáře

Nahoru