JetSmarter, aneb Uber v oblacích

JetSmarter je aplikace pro iOS a Android, kterou bychom mohli bychom mohli přirovnat k Uberu v oblacích. Společnost JetSmarter nyní zvýšila investici do této aplikace o 105 milionů USD (tedy cca 2,5 miliardy Kč) s cílem expandovat do Asie a Latinské Ameriky.

Mít k dispozici něco jako Uber v oblacích? Ano, i s tímto nápadem už jedna společnost prorazila. Díky aplikaci JetSmarter je dnes zjednodušena letecká doprava členům této společnosti v rámci USA.

5982650691_aee2f157ce_z

Společnost nyní zvýšila investici o zhruba 2,5 milionů Kč. Podle CEO JetSmarter Sergeye Petrossova budou tyto finanční prostředky využity pro globální expanzi JetSmarter do Asie a Latinské Ameriky. Zároveň společnost slibuje zvýšení počtu letů pro členy US JetSmarter.

A v čem je JetSmarter podobný Uberu?

JetSmarter nemá žádná vlastní letadla. Funguje tedy na podobném principu jako dnes už velmi známá taxi služba Uber. Lidé tedy zadají do aplikace požadavek, a pak už jen čekají na odezvu operátora, který je propojí s pilotem.

Nicméně, létání s JetSmarter není levnou záležitostí. Členství vás totiž bude stát 15 000 dolarů, tedy cca 375 tisíc Kč.

zdroj/foto: highsnobiety

 

Zajímá se o Internet, optimalizaci webů a nové trendy v oblasti IT. Má ráda cestování, Skotsko, dobrou hudbu a své Donské sphynxe, kteří jí při psaní často dělají společnost. Stále hledá nové výzvy a každý den se probouzí s úsměvem, protože vždy může být líp, ale i hůř. Ráda Vám zprostředkuje informace, které Vás budou zajímat a bavit.

Komentáře

Nahoru