Dnes vyšlo 1 článků

Již můžeme iPad přivítat na trhu!

Již můžeme iPad přivítat na trhu!

3. duben 2010 se zapíše do historie iPadů, ale i celého světa IT. Očekávaný Apple iPad totiž konečně oficiálně dorazil na pulty obchodů ve Spojených státech a ve velkém tedy zahájil svůj prodej. Již v březnu si jej objednávaly desítky tisíc lidí a další davy lidí se teď mohou nedočkavě hrnout ke dveřím obchodů, kde tento trhák roku prodávají. Osloví tato událost a tento jablíčkářský výrobek i odpůrce Applu?

Samotný iPad byl představen dne 27. ledna 2010 a právě dnes byl vydán do obchodů. Jednou z jeho nevýhod je například absence flashe, žádné USB porty a bohužel i vysoká cena, která se pohybuje v rozmezí 499 až 829 dollarů.

Málokdo také dnes ví, že označení „iPad“ v hovorové angličtině neznamenalo jen výrobek Applu, ale i jako označení pro dámskou vložku.

Štítky: ,

V únoru 2010 ho coby studenta střední školy veřejnoprávní napadlo založit IT magazín. Našel si zajímavou doménu a začal budovat. Po roce mělo Objevit.cz denně stovky návštěvníků a stále jim předkládá více a více zajímavých článků z oblasti IT.

Komentáře

Nahoru