Jubilejní stou pobočku otevírá populární startup Uber. Nyní v Pekingu

Jubilejní stou pobočku otevírá populární startup Uber. Nyní v Pekingu

Jubilejní stou pobočku otevírá populární startup Uber. Přes různá čínská města se dostává i do toho nejvýznamnějšího – do Pekingu. Otevření také řádně oslavil, jak? Přes litry prolitého alkoholu, nyní nabízí nyní speciální akci, ve které se jejich zákazníci „svěřují“ se svými krátkými příběhy.

Jeden ze současných populárních startupů – Uber opět rozšířil své hranice a otevřel si novou a jubilejní pobočku. Kde? Po Šen-čenu, Šanghaji, Kantonu a Hong Kongu, se rozhodl zamířit do další významné čínské lokality, a to do Pekingu, kde otevírá svoji již 100. pobočku.

uber

Stá pobočka, to už něco znamená…

 

Pádný důvod k oslavám

Startup zabývající se dopravou a pronájmem vozidel již v současnosti tedy operuje ve stovce destinací.  Takové založení nové pobočky je poměrně velký důvod k řádným oslavám, což není výjimkou ani tento startup. Avšak přes všechno množství prolitého alkoholu nabízí nyní Uber speciální akci, ve které se můžete seznámit s krátkými příběhy zákazníků, takže něco jako „chodící reklama“. Dále můžete zhlédnout trasy jednotlivých lokalit, avšak u nás to zřejmě až tak žhavé nebude…

Příběhy zákazníků na Instagramu a Twitteru…

 

 

Vybírá jen ta nejlepší témata a snaží se psát tak, aby to lidi bavilo. Nezastavuje se před ničím, na rozhovory bere suprové lidi. Řídí se heslem "Per aspera ad astra", tedy "Přes překážky ke hvězdám".

Komentáře

Nahoru