Tisková zpráva: Kabir.cz vydražil tričko z Fed Cupu a pomůže dívce po autonehodě

Kabir.cz vydražil tričko z Fed Cupu a pomůže dívce po autonehodě

Internetový magazín kabir.cz vydražil tričko z Fed Cupu a pomůže dívce po autonehodě.

Ve čtvrtek 8.11.2012 se konala dražba tenisového trička Andrey Hlaváčkové s podpisy všech vítězek Fed Cupu. Výtěžek z dobročinné aukce poputuje dívce, která se momentálně zotavuje z vážné autonehody a potřebuje invalidní vozík. Po napínavém boji se tričko podařilo vydražit internetovému magazínu kabir.cz. Na druhém místě se umístil podnikatel Andrej Babiš.

Internetový magazín kabir.cz přišel s nápadem, jak dívce pomoci více a nabídl své vydražené tričko panu Babišovi za cenu jeho poslední nabídnuté částky ve čtvrteční dražbě. Tím pádem dívka dostane jednou tolik peněz než bylo původně zamýšleno. Finální částka, která dívce pomůže se tedy z původních 51.000,-Kč vyšplhala na částku novou a to na 101.000,-Kč. Celý výtěžek poputuje na KONTO BARIÉRY.

Celý příběh můžete nalézt na:

http://www.kabir.cz/fotokabir/kabir-a-tricko-ktere-pomuze/

http://www.kabir.cz/zivot-s-kabirem/kabir-a-tricko-ktere-pomuze-pribeh-pokra cuje/

Kabir.cz je český internetový denní-noční magazín, který nabízí každodenní události z pohledu vydavatele – myši Kabira a jeho nelidských přátel a kolegů.

Kabir se snaží držet maximální nadhled, věnovat se jen pozitivním tématům a nabízí alternativní pohled na věci, které se dějí. Pohled myši.

Kontakt na Kabira: kabir@kabir.cz

http://www.kabir.cz

http://www.facebook.com/kabir.cz

ČTK ke zprávě vydává fotografie, které jsou k dispozici ve Fotobance ČTK na adrese http://multimedia.ctk.cz/cs/foto/hledani?sendFlag=1&q=protext&name=1&lang=none&service%5B%5D=1&service%5B%5D=2&service%5B%5D=3&service%5B%5D=4&service%5 B%5D=5&service%5B%5D=6 a na webu Protextu http://www.protext.cz

Zdroj: ČTK/Protext

Komentáře

Nahoru