Dnes vyšlo 2 článků

Tisková zpráva: Kampaň značky PayPal vrací lidi zpět k odpovědnosti za své peníze

První světová kampaň v historii společnosti PayPal.

Společnost PayPal, jedna z největších a předních světových firem, které se zabývají platebními řešeními, přichází s vůbec první unikátní světovou kampaní své značky, která ztělesňuje porozumění tomu, jak lidé uvažují o svých penězích a jejich využití.

Hlavním tématem kampaně je existence dříve nebývalých možností, které mají lidé k tomu, aby vytvářeli nové způsoby spojení, placení a transakcí podle svých podmínek. Společnost PayPal stojí v čele tohoto trendu, usnadňuje ho, dělá ho bezpečnějším a intuitivnějším pro lidi, kteří chtějí platit kdekoli a kdykoli chtějí.

Světovou kampaň značky s názvem „Powering The People Economy“ vytvořila společnost Havas Worldwide a bude prezentována v televizním vysílání, v tištěné i digitální podobě, v podobě outdorové reklamy, reklamy v obchodech a na sociálních kanálech. Televizní spoty se poprvé objeví v Německu, Velké Británii, Austrálii a Spojených státech amerických.

„Společnost PayPal má příležitost a odpovědnost pomáhat lidem, aby měli kontrolu and svými financemi a používali je tak, jak chtějí bez problémů a v pohodě,“ řekl David Marcus, prezident společnosti PayPal. Kampaň „Powering The People Economy“ ztělesňuje porozumění tomu, co by naši zákazníci měli od nás očekávat a chtít, bezpečný, snadný a výhodný způsob plateb, který je jiný než ostatní a přiblíží je blíže k tomu, co chtějí.“

„Společnost PayPal věří ve svět, který pracuje pro lidi, více než v cokoli jiného,“ řekla viceprezidentka světové značky PayPal Christina Smedleyová. „Prostřednictvím našich produktů děláme svět lepší hmatatelnými, praktickými a okouzlujícími způsoby a budujeme svět, ve kterém je každý den snazší a jednodušší pro každého. Základ této kampaně je poprvé zaměřen na lidi, ne na instituce.“

„Naším cílem bylo dát značce, která dělá obdivuhodné věci pro běžné lidi, současný, lidský a populistický rozměr. Spíše než popsat jednoduché benefity, zaměřili jsme se na perspektivu toho, co dělá společnost PayPal pro lidi jako takové, jak je značka podnětná a mění svůj status quo. Kampaň ‚Powering The People Economy‘ přišla jako přirozené rozšíření této myšlenky,“ řekl Matt Weiss, vedoucí oddělení marketingu společnosti Havas Worldwide.

S důrazem na vybudování aktivního celosvětového zastoupení značky PayPal se televizní reklama objeví ve vysílání na mnoha sítích v různých programech na každém trhu, spolu s inzeráty v tištěné i digitální formě během léta a na podzim letošního roku.

Nová kampaň rozšiřuje marketing a podobu nové identity značky a přináší rovněž upravené logo společnosti PayPal, které navrhla společnost fuseproject a které má modernější vzhled s důrazem především na mobilitu. Nová identita se začne objevovat na produktech, v marketingové komunikaci, propagačních materiálech a různých online kanálech společnosti PayPal, jako například PayPal.com, PayPal-Forward.com a jejích sociálních mediálních kanálech.

Pokud si chcete prohlédnout jeden z našich nových televizních spotů, navštivte prosím stránky na adrese http://bit.ly/PPEvideo a další informace naleznete na adrese: http://bit.ly/PPFbrand

O společnosti PayPal

U nás ve společnosti PayPal stavíme lidi na první místo ve všem co děláme. Od vzniku firmy v roce 1998 se neustále snažíme být v čele revolučních digitálních platebních řešení, která umožňují lidem přímou kontrolu nad jejich penězi. Prostřednictvím našich inovací děláme život lepší pro více než 148 milionů našich aktivních účtů v 26 měnách a na 193 trzích. Denně zpracováváme více než 9 milionů plateb. Součást společnosti eBayB Inc. (burzovní index NASDAQ: EBAY), PayPal je rychlejší a bezpečnější způsob odesílání i přijímání peněz. Prostřednictvím této služby mohou lidé snadněji posílat peníze, aniž by museli sdílet finanční informace. Paypal jim přináší flexibilitu plateb s využitím zůstatků na účtu, bankovních účtů nebo kreditních karet.

Další informace naleznete na internetové adrese www.paypal-media.com a na sítích Twitter, Facebook, YouTube, LinkedIn a našem blogu PayPal-Forward.

Kontakty

PayPal

Pablo Rodriguez

Tel : 917-286-8396

Email : PabloRodriguez@paypal.com

nebo

Grayling

Martha Shaughnessy

Tel : +1 415-593-1400 linka 2220

Email : Martha.Shaughnessy@grayling.com

Zdroj : PayPal

Tuto tiskovou zprávu si můžete prohlédnout online na adrese:

http://www.businesswire.com/news/home/20140430006324/en

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Zdroj: ČTK/Protext

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru