Kdo je oporou tvrdých rockerů? Kdo jiný než kočky

Rocker a kočka, přátelství, které se nedá jen tak rozdělit. To popsala a zdokumentovala také fotografka Alexandra Crockett, která ve své knize zachytila lidi věnující se rocku s jejich chlupatými mazlíčky. Jakými? S normálními a roztomilými kočkami. 

Co se vám vybaví při slově „rocker“? Je to trvdý drsňák, který poslouchá vážně tvrdou muziku a nemá s ničím slitování? Omyl. Jemnou a mírumilovnou duši těchto drsňáků zdokumentovala fotografka Alexandra Crockett, která ve své knize, kterou nazvala „Metal Cats“ ukázala, jak tito lidé mohou být uvnitř hodní a vyrovnaní. V knize nafotila proto muzikanty z takových kapel jako je „Napalm Death“, „Mobrid Angel“ a „Cattle Decapitation“ s jejich miláčky. Jaké miláčky? Kočky, neboť i rocker potřebuje oporu, kterou evidentně nalézá v přítomnosti těchto roztomilých chlupatých mazlíčků. V knize dále také naleznete fotografie skalních fanoušků tohoto žánru, kteří, jak je známo, nešetří čas, síly a peníze, aby vypadali jako jejích idolové.

metal_cats_2 metal_cats_3 metal_cats_4 F1metal_cats_5metal_cats_6metal_cats_7metal_cats_8

Zdroj: www.kulturologia.ru

Vybírá jen ta nejlepší témata a snaží se psát tak, aby to lidi bavilo. Nezastavuje se před ničím, na rozhovory bere suprové lidi. Řídí se heslem "Per aspera ad astra", tedy "Přes překážky ke hvězdám".

Komentáře

Nahoru