Dnes vyšlo 1 článků

Kdy bude v Česku nový iPhone? To ví jenom bůh

Možná se ptáte, kdy bude nový iPhone v České republice. Bohužel, přesné datum nepovíme, ale víme jen, že to rozhodně nebude v první a ani druhé vlně. Apple však slíbil, že do konce tohoto roku bude mít nový iPhone 115 zemí. Snad to slíbí. Pro změnu v USA je nemají vůbec, respektive docházejí. A to jsou jen předobjednávky!

Apple před necelým týdnem představil svůj nový model iPhonu. Celá tato aféra kolem iPhone 6 a 6 Plus rozpoutala celkem rušno. Všichni ho chtějí a všichni ho musí mít. V amerických pobočkách Apple to vypadá, jako o Vánocích. Proč? Jednoduše, všichni chtějí mít ten nejnovější iPhone. Avšak, to se bavíme o Americe, ale jak to vypadá v Česku? Je pravda, že applovské výrobky se do české sféry teprve dostávají, ale jak to bude v České republice s novými iPhony? A dočkáme se jich vůbec?

Kdy bude nový iPhone v Česku?

iPhony tady budou, ale nebude to jen tak. Dle dostupných informací to nebude ani v první vlně (od 19. září) a ani ve druhé (26. září). Apple však slíbil, že nové modely iPhonů budou dostupné do konce roku v takřka 115 státech, mezi kterými je i Česko a Slovensko. Pokud jste však nedočkaví, můžete si zajet k sousedům do Německa, kde by se měly iPhony objevit již v první vlně.

iphone6_verge_super_wide

V Americe ho ještě ani neprodávají a už je vyprodaný

Zde se ještě bavíme o tom, kdy u nás bude, ale v USA už raději není. A to se ještě nezačal ani prodávat. Proč? Jednoduše, sklady Applu hlásí, že mají nedostatek iPhonu 6 (toho menšího)… Apple také uvádí, že je schopná nový iPhone dodat do 7-10 pracovních dní. Zajímavostní však je, že toto platí pouze u modelů na smlouvu, pokud však chcete telefon bez kontraktu, Apple je schopen dodat nový iPhone v den zahájení prodeje, tedy 19.9.

Předobjednávky se hromadí také v Evropě. Na iPhone 6 čekají i zákazníci německých a britských Online Store, kde také (podobně jako v USA) hlásí nedostatek iPhonů. 

Vybírá jen ta nejlepší témata a snaží se psát tak, aby to lidi bavilo. Nezastavuje se před ničím, na rozhovory bere suprové lidi. Řídí se heslem "Per aspera ad astra", tedy "Přes překážky ke hvězdám".

Komentáře

Nahoru