Kdy se můžeme těšit na novou vlajkovou loď Samsung Galaxy S5 a Galaxy F?

Kdy se můžeme těšit na novou vlajkovou loď Samsung Galaxy S5 a Galaxy F?

Nový Samsung Galaxy se představí veřejnosti na výstavě MWC v Barceloně. Spolu s ním i prémiové vydání Galaxy F, které má být podstatně dražší…

Už je jisté datum vydání nového telefonu Galaxy S5, od technologického giganta – korejské firmy Samsung. Vydání oznámil šéfdesignér Samsungu Chang Dong-Hoon na novoroční párty v hotelu Shilla a potvrdil, že se nový telefon představí na výstave MWC v Barceloně, která probíhá 27-28. února.

Prémiový Galaxy F a uniklé hardware informace

Podle našich informací spolu s tím představí i další telefon Samsung Galaxy F (vyrobený z kovu), u kterého došlo k únikům dat, takže se již nyní můžeme podívat, co lze od tohoto telefonu očekávat:

  • Displej: 1920 x 1080 obrazových bodů
  • Procesor: Qualcomm Snapdragon MSM8974AC na 2,45 GHz
  • Operační paměť: 3 GB
  • Interní úložiště: 32 GB
  • Operační systém: Android 4.4 KitKat
  • Fotoaparát: 16 Mpx
  • Přední kamera: 5 Mpx
samsung-galaxy-f-300x201

Kovový Galaxy F

Nové materiály a lepší cena?

Chang také potvrdil, že nový Galaxy S5 se bude vyrábět především z nových materiálů, a že společnost zvažuje i používání tzv. flexibilního displeje. V porovnání s zmiňovaným Galaxy F bude tento (Galaxy S5) levnější, takže nikdo neví, jestli bude na trhu dominovat (prémiový) Galaxy F nebo S5…

U nového Samsungu S5 by se mohla objevit i 4GB operační paměť, na to si ale budeme ještě měsíc počkat…

zdroj: androidportal

Vybírá jen ta nejlepší témata a snaží se psát tak, aby to lidi bavilo. Nezastavuje se před ničím, na rozhovory bere suprové lidi. Řídí se heslem "Per aspera ad astra", tedy "Přes překážky ke hvězdám".

Komentáře

Nahoru