Dnes vyšlo 1 článků

Když se čas zastaví – deset nejlepších fotek skoků

Když se čas zastaví – deset nejlepších fotek skoků

Správné načasování a odhodlání – jsou dvě základní věci při focení. Pravý profesionál si vybírá skvělé momenty, kdy zmáčkne spoušť. Našli jsme několik pro vaši inspiraci.

Fotografování může být pro některé hračka a naopak pro jiné „španělská vesnice“. Pokud jste profesionální fotograf snažíte se mít fotky originální v prostředí nebo tím, co na nich je. Unikát je, když se podaří zachytit geparda v pohybu nebo jedoucí Pendolino.

Nejdůležitější při focení je správné načasování – vědět kdy stisknout spoušť. Nejhezčí fotografie nejsou jenom krajiny, zvířata a pod., ale i tzv. „momentky“. Vyfotit člověka když skáče je také pořádný oříšek i s následovnou úpravou samotné fotky.

zdroj: mashable.com

Vybírá jen ta nejlepší témata a snaží se psát tak, aby to lidi bavilo. Nezastavuje se před ničím, na rozhovory bere suprové lidi. Řídí se heslem "Per aspera ad astra", tedy "Přes překážky ke hvězdám".

Komentáře

  • Petr

    Při prvním přečtení titulku mě jako první napadlo, že to je článek od M. Kolesy a na snímcích budou plavkyně skákající do vody. :-)

Nahoru