Tisková zpráva: Kepware Technologies zveřejňuje klíčové partnerství v Evropě

Aliance posílí zákaznickou podporu v regionech a podpoří globální expanzi

Kepware Technologies, vývojářská softwarová společnost zaměřená na komunikační systémy pro automatizaci, dnes oznámila, že uzavřela osm klíčových partnerství v Evropě. Tito specializovaní odborníci, označovaní Preferred Partners, budou propagovat, distribuovat a nabízet podporu pro všechna softwarová řešení v rámci kompletní nabídky společnosti Kepware.

Logo – http://photos.prnewswire.com/prnh/20130402/NE86794LOGO

Společnost Kepware s potěšením přivítala do svého letošního programu Preferred Partner následující firmy:

b+i automation (Švýcarsko)

EFA Automazione (Itálie)

Foxon (Česká republika, Maďarsko, Slovensko a Ukrajina)

inray Industriesoftware GmbH (Německo)

KEP France (Francie)

Logitek (Španělsko)

MAC Solutions (Spojené království)

Novotek (Belgie, Dánsko, Finsko, Lucembursko, Nizozemí, Norsko a Švédsko)

„Reputace všech těchto firem a jejich hluboké znalosti místního trhu z nich dělají ideální partnery pro dodávky kvalitních produktů a služeb v Evropě, které jsou v souladu s filozofií společnosti Kepware,“ řekl Brett Austin, prezident Kepware Technologies. „Evropa se pro naše podnikání stala klíčovou oblastí a jsme velmi rádi, že pokračujeme v rozšiřování naší sítě prostřednictvím dalších partnerů v tomto regionu.“

Spolupráce se specializovanými partnery Kepware přináší zákazníkům jedinečný zdroj znalostí produktů a zkušeností s tímto specifickým průmyslovým odvětvím v daném regionu. Partneři rovněž nabízí zákazníkům podporu ve stejné časové zóně a stejném jazyce, síť ověřených systémových integrátorů, technické poradenství a možnosti v oblasti školení. Každý partner má za sebou úspěšnou minulost a disponuje principy, které jsou v souladu s podnikatelskými záměry a úsilím o dobré výkony společnosti Kepware.

Kompletní seznam mezinárodních distributorů naleznete zde online. Další informace o distribučních kanálech společnosti získáte na emailu sales@kepware.com nebo volejte: +1-207-775-1660.

O společnosti Kepware Technologies

Společnost Kepware Technologies je soukromá firma, která se zabývá vývojem počítačových programů. Má centrálu v Portlandu v americkém státě Maine. Společnost Kepware nabízí portfolio softwarových řešení, která pomáhají podnikům propojit různá automatická zařízení a softwarové aplikace. Od vrat závodu po vrty a větrné elektrárny, společnost Kepware nabízí své služby celé řadě zákazníků v různých segmentech mezinárodních vertikálních trhů, jako jsou například výroba, ropa a plyn, automatizovaná výstavba, distribuce energie a další. Společnost byla založena v roce 1995 a v současné době dodává své produkty do více než 100 zemí. Softwarová řešení společnosti Kepware pomáhají tisícům podniků zlepšovat provoz a rozhodování.

Na stránkách www.kepware.com naleznete další informace. Bližší představu o společnosti a její kultuře si můžete udělat prostřednictvím firemního videa, které je k dispozici zde.

Kontakt pro média:

Ryan Lilly

Email : rlilly@matternow.com

Tel : +1-978-518-4533

www.matternow.com

Zdroj: ČTK/Protext

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru