Kevin Spacey učí herectví online!

Je vaším oblíbeným koníčkem divadlo? Chcete své umění posunout na jinou úroveň a nemáte čas chodit na herecké kurzy ve svém městě? Pak je tu pro vás skvělá příležitost. Známý americký herec, Kevin Spacey, kterého znáte například z filmu „Americká krása“, totiž začal vyučovat herectví online! Své dokonalé umění tak předává nadšencům z celého světa!

kevinIII

Kevin Spacey je uznávaným americkým hercem. A když už se učit hereckému umění, tak pro ne přímo od takto uznávaného profesionála?

kevinI

Na webu Masterclass můžete nyní zakoupit kurzy herectví přímo od Kevina, které probíhají online! Tento luxus si můžete dopřát už za 90 USD, tedy cca 2 500 Kč. Kurz obsahuje 28 videolekcí o celkové délce více než 5 hodin!

zdroj/foto: masterclass

Zajímá se o Internet, optimalizaci webů a nové trendy v oblasti IT. Má ráda cestování, Skotsko, dobrou hudbu a své Donské sphynxe, kteří jí při psaní často dělají společnost. Stále hledá nové výzvy a každý den se probouzí s úsměvem, protože vždy může být líp, ale i hůř. Ráda Vám zprostředkuje informace, které Vás budou zajímat a bavit.

Komentáře

Nahoru