KLOVE KNOB: Inteligentní časovač vaření se spoustou funkcí!

KLOVE KNOB je časovač v podobě knoflíku v retro stylu, který namontujete na jakýkoliv sporák. Tento unikátní časovač přináší do každé kuchyně spoustu receptů, zábavy a kreativity. Inteligenční časovač KLOVE KNOB dokonce dokáže změnit dobu vaření na základě použité nádoby nebo se v průběhu času naučí vaše preference a způsoby vaření.

ukpgll3zbcyvkc1a8eep

Doby, kdy zazvonila návštěva a vám utekla polévka nebo jste pak museli seškrabovat spáleniny z hrnce, jsou pryč. Jeden malý knoflík vám pomůže vyřešit spoustu problémů, a navíc do vaší kuchyně vnese spoustu zábavy. Stačí ho pouze připevnit na sporák.

Funkce KLOVE KNOB

Inteligentní časovač měří dobu vaření a postupem času se učí, jak vaříte a co máte rádi. Obsahuje zároveň stovky receptů, které uvaříte snadno. Knoflík KLOVE KNOB je propojen s aplikací ve vašem chytrém telefonu.

iojkl7dbgjm0u7wj9qi1

Aplikace KLOVE

Aplikace pomáhá s každým krokem při přípravě jídla. Kontroluje teplotu v reálném čase a v případě potřeby vás aplikace upozorní. Když opouštíte dům, aplikace vás ihned upozorní na to, že byste měli vypnout sporák.

uo4lpve6tmp05vtm2rfh.png

Tento unikátní startup naleznete na crowdfundingové platformě Indiegogo. Pořídit si ho můžete přímo zde, a to za zvýhodněnou cenu 29 USD, tedy cca 700 CZK.

zdroj/foto: indiegogo

Zajímá se o Internet, optimalizaci webů a nové trendy v oblasti IT. Má ráda cestování, Skotsko, dobrou hudbu a své Donské sphynxe, kteří jí při psaní často dělají společnost. Stále hledá nové výzvy a každý den se probouzí s úsměvem, protože vždy může být líp, ale i hůř. Ráda Vám zprostředkuje informace, které Vás budou zajímat a bavit.

Komentáře

Nahoru