Dnes vyšlo 1 článků

VIDEO: Kočky hrají Fruit Ninja

Kočky jsou velice hravá zvířátka, ukázkovým příkladem je oblíbená hra na dotykových zařízení Fruit Ninja, kde (jak určitě víte) je vaším cílem rozseknout co největší množství ovoce. Avšak, kdo může být nejlepšími hráči než kočky? Jen se podívejte…

Hru Fruit Ninja v našem magazínu nezmiňujeme poprvé. Tato oblíbená a zábavná hra se dokonce dostlala do žebříčku osmi her, které vám rychle „vysají baterii“. Dnes se s touto hrou setkáváme v trošku jiném kontextu, neboť tato hra není stvořená jen pro lidi. Mohou jí hrát i kočky.

Fruit Ninja – hra pro vaše kočky

Kočky, jak zaručeně víte, jsou velmi hravé a přítulné. Proto je docela zábavné, když jim na chvíli svěříte svůj tablet se spuštěnou hrou Fruit Ninja a budete chvíli ji pozorovat. Věřte,  že kočičku to bude lákat a zkusí si zahrát taky, podobně jako zvířata ve videu. Pokud se vaše kočička chytne, zkuste, zda ji porazíte. Třeba dopadnete hůře než váš miláček, což by pro vás bylo více než ponižující. Nyní jde spíše o to, zda svoji kočku k tomu donutíte. Možná to dopadne tak, že se bude dívat na poletující ovoce a ani nezareaguje.


Asi vás teďka napadají dvě rizika. Buďto že se kočka stane závislákem a bude ničit ovoce u vás doma. Nebo vám zničí tablet tím, jak do něj bude drápat. Avšak i přes to všechno si užijete spoustu zábavy, neboť pozorování takové kočičky musí být vážně zážitek na celý život.

Nyní k trošku užitečnějším věcem – pokud chcete mít doma taky takto hravou kočičku, musíte se o ní starat a především ji dobře živit. Krmiv pro kočky je velké množství, v této fázi byste se neměli bát do kočičky investovat. Lehce se to říká, ale pokud máte svoji kočičku rádi, tak byste jí měli kupovat také kvalitní krmivo. Za zmínku stojí také například granule pro koťata, které jsou také velmi oblíbené pochutiny. Pokud chcete vědět více, doporučujeme navštívit odborného prodejce Pytelgranuli.cz

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru