Kategorie Komerční články

labrador

INZERCE: Jakého pejska si pořídit do rodiny?

Touží vaše děti po pejskovi a vy si stále nejste jisti, zda je to dobrý nápad? Určitě! Děti se naučí zodpovědnosti, budou se muset o někoho starat, získají kamaráda na dlouhá léta a začnou milovat zvířátka. Pejsek je vhodný téměř do každé rodiny, jen je potřeba vybrat to správné plemeno.

tepelne-cerpadlo-vzduch-voda

INZERCE: Tepelné čerpadlo spojuje všechny výhody vytápění

Chtěli byste doma topit levně, bez obsluhy a ekologicky? Možné to je! Musíte ale zapomenout na všechny klasické možnosti, kterými jsou kotel na uhlí, plynový kotel, nebo kotel na biomasu. Kombinaci toho nejlepšího přináší tepelná čerpadla.

INZERCE: Nejlepší česká krmiva pro pejsky – Calibra a Brit

Máte-li doma čtyřnohého mazlíčka, jistě mu chcete dopřát jen to nejlepší. Dáváte mu všechnu svou lásku, kupujete hračky a různé laskominy. A určitě víte, jak velký podíl má na jeho spokojeném životě dobré krmivo.

INZERCE: Jak a čím krmit akvarijní rybičky?

Výběr správného krmiva pro rybičky je klíčovým faktorem pro udržení jejich spokojeného a dlouhého života ve zdraví. Neplatí to jen u ryb a společné s ostatními domácími mazlíčky mají i to, že krmivo musí být vybíráno individuálně. Neexistuje jediné krmivo, které by bylo dobré pro všechny ryby.

hailo

Moderní hit do domácnosti? Bezdotykový odpadkový koš

Inteligentní domácnosti jsou věčným tématem probíraným už několik let. Všichni přemýšlíme, jaké vychytávky bychom si přáli, málokdo si však uvědomuje, že spousta prvků chytrých domácností už je běžně na prodej.

krep

INZERCE: Jak na výběr povlečení?

Víte, že odborníci doporučují mít doma více než dvě povlečení, která jen dokola střídáte? Správně byste měli být minimálně vybaveni něčím jiným na léto a na zimu. Pokud nejste, poradíme vám, jak to napravit.

IMG2550

INZERCE: Automobilové váhy pro průmysl

Mnoho lidí zná váhu pouze jako ten otravný přístroj, který jim vždy oznamuje, že by se v jídle měli trochu mírnit. Dobré hospodyňky si vzpomenou na kuchyňskou váhu a jen pár lidí si uvědomí, že váhy se využívají ve všech odvětvích. Automobilový průmysl není výjimkou, i tady je potřeba občas zjistit počet kilogramů. I když tady se váží spíše v tunách.

pujcka

INZERCE: Chybí vám pár tisíc? Zkuste bezpečnou půjčku před výplatou

Lidé se stále častěji dostávají do situací, kdy nevychází s vlastními příjmy. Výplata jim vystačí tak akorát na celý měsíc, ale jakmile dojde k nečekané investici, je to problém. Přitom jsou to často věci, které nelze jen tak odložit. Nemůžete čekat, než si našetříte na novou lednici nebo na opravu auta. A právě tehdy přichází na řadu půjčka před výplatou.

Nahoru