Kompilace těch nejlepších adrenalinových zážitků s GoPro kamerou

Stále více lidí chce vyzkoušet, zda jejich tělo vydrží pořádnou dávku adrenalinu. Nacházejí tedy oblibu v adrenalinových sportech, které v poslední době zaznamenaly velký růst. Občas se jedná možná o sporty, které jsou za hranicí našich rozumových schopností, za zmínku stojí například nedávný skok z horkovzdušného balónu.

Někdo je obdivuje, někdo jim říká “blázni” či “šílenci”- to všechno jsou nadšenci do adrenalinových sportů, kteří stále chtějí poznat nové věci a nové možnosti. Na úvod jen v krátkosti zmíníme několik adrenalinových záležitostí, které by si měl alespoň každý člověk jednou za ten život vyzkoušet. Za zmínku určitě stojí Bungee Jumping, který se stal jakýmsi symbolem extrémních sportů. Dále nesmíme zapomenout na seskoky padákem či skydiving – to je alespoň ten základ a zároveň dobré tipy na vánoční dárky.

Skok z horkovzdušného balónu

Jsou však lidé, kteří tyto extrémní sporty neberou jako jednorázovou akci, ale jako hobby. Před nedávnem se totiž jedna parta právě adrenalinových nadšenců vydala splnit svůj sen. Našli si tedy to pravé místo, což v jejich případě byla slunečná poušť. A díky sponzorům si mohli skončit. Z čeho? Z horkovzdušného balónu, který zúčastněné vynesl několik desítek metrů nad zem. Následně, když byli v té nejideálnější výšce, tak jištěni lanem skočili dolů. Vše dokonce zdokumentovali prostřednictvím GoPro kamery v té nejlepší možné kvalitě, tedy v rozlišení 4K. Pro zmiňovanou partu adrenalinových nadšenců toto rozhodně musel být zážitek, na který jen tak nezapomenou.

Šplh na 650 metrů velkou Shanghai Tower

Velkým hitem YouTubu se stali například mladíci, kteří šplhali na 650 metrů velkou Shanghai Tower. Celou situaci samozřejmě natočili. Následně tuto akci komentovali jako nezapomenutelný zážitek.

Jízda ve Ferrari

Tak toto je spíše sen každého dospělého. Alespoň jednou usednout za volant luxusního závoďáku, u kterého sešlápnutí plynu opravdu něco znamená. Ať je to jízda ve Ferrari či jiném závodním vozidle, tak se opravdu jedná o věc, na kterou se nadá zapomenout. Pokud tedy jedno nemáte doma v garáži.

Rozhodně vám tedy doporučujeme nemarnit čas a nějaký ten sport či exkluzivní zážitek si vyzkoušet na vlastní pěst. Proč? Protože pokoříte své osobní hranice, což je nejdůležitější! Nyní se blíží Vánoce, máte tedy šanci obdarovat své blízké originálními vánočními dárky v podobě skvělého zážitku.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru