Tisková zpráva: Konference v Praze – příprava Vás bude bavit!

Konference v Praze – příprava Vás bude bavit!

„Aby byly prostory připravené, aby se nezapomnělo na pomůcky, aby neselhala technika, aby bylo nachystané občerstvení…“ Těchto pár a spousta dalších důležitých věcí Vám letí hlavou, jestliže jste, nebo se chystáte být, pořadateli konference, semináře či jiné významnější akce.

Některé situace z výše uvedeného výčtu ovlivnit nemůžete, a jestli nastanou, musíte prostě zareagovat a postavit se jim, nicméně spoustě z nich se dá předejít. A to tak že nepodceníte výběr vhodných prostor.

Uspořádat konferenci pro 100 až 150 osob a vymyslet právě ono nejvhodnější místo není jenom tak. Ovšem ne tehdy, jestliže zvolíte hotel Grandhotel Bohemia v Praze. Ta je obecně ideálním místem ke konání regionálních i mezinárodních konferencí. Pro zahraniční i české návštěvníky je naše hlavní město optimální z důvodu dopravní dostupnosti a také atraktivity samotného města.

Právě tu atraktivitu Prahy účastníci ocení především po skončení programu, ale zaměřme se na dopravní dostupnost. Grandhotel Bohemia je dostupný nejen vlastním automobilem, samozřejmě s možností bezpečného parkování, což, přiznejme si to, bývá někdy problém, ale například z hlavního vlakového nádraží také pohodlně pěšky. Vzdálenost je cca 900 metrů, ale zapomenout nesmíme ani dostupnost MHD – v blízkosti hotelu je tramvajová zastávka Náměstí republiky.

Nuže, Vaši hosté se na místo určení pohodlně dostanou, teď se zaměřme na druhou důležitou věc, a sice na prostory, kde strávíte s účastníky konference nejvíce času. V hotelu pohodlně upořádáte konferenci pro až 150 hostů, popřípadě školení či jinou, menší akci pro cca 20 účastníků. Pro větší sešlosti se nejvíce hodí novobarokní sál Boccacio, který nabídne luxusní, vzdušné a moderně vybavené prostředí, jež jak přednášejícím, tak posluchačům dodá pocit výjimečnosti.

Samozřejmostí je i wifi připojení pro všechny, kteří potřebují zůstat online. Kromě toho se můžete spolehnout na bezchybný a profesionální personál hotelové restaurace, který se postará o spokojenost žaludků všech zúčastněných. No, a pro podtržení pohodlí, které v případě, že konferenci pořádáte v Grandhotelu Bohemia, účastníkům nabízíte, je tady možnost se zde v jednom nadstandardních pokojů ubytovat. Jestliže je konference vícedenní, bude i tohle ten plusový bod, který hosté zajisté velmi ocení.

A v čem tkví tedy ta avizovaná jednoduchost? Jestliže si vyberete spolehlivého, profesionálního partnera, zbytečné organizační starosti Vám odpadnou. Tým Grandhotelu Bohemia je natolik zkušený, že se o ně hravě postará.

Obrázek: Pixabay

Štítky: , ,

Placená inzerce na magazínu Objevit.cz. V případě zájmu o reklamní články, či jiný způsob reklamy nás informujte.

Komentáře

Nahoru