Penny Brown nosí korzet 23 hodin denně, chce vypadat jako kreslená postavička

Přezdívá se jí korzetová královna. Proč? Chtěla vypadat jako její oblíbenkyně – kreslená postavička Jessica Rabbit z filmu Falešná hra. Její posedlost jí zavedla k extrémnímu tvarování těla prostřednictvím korzetu. Již nyní má pas o polovinu menší než její hrudník.

Každé dítě si tajně přeje být dospělým – jezdit v autě, chodit do barů, prostě žít život na plno bez jakéhokoli omezování. V tom vyšším věku se to zase obrací, každý dospělí vám řekne, že by se mile rád zase ocitl v mateřské školce. Podobný osud potkal i pětadvacetiletou Penny Brown, která právě již v útlém věku snila o tom, že v dospělosti bude ženou „se vším všudy“. Jednoduše řečeno, chtěla být přitažlivou, což je docela podstatný životní cíl. Pánbůh ji k tomu obdaroval poměrně velkým poprsím velikosti osm, které by ji záviděla nejedna žena. Penny to prostě a jistě nestačilo. Po zhlédnutí kultovní komedie Falešná hra (1988), která obsahovala vážně velké množství smyslnosti, si uvědomila svůj cíl. 
o-PENNY-BROWN-4-570

Kreslená postavička ve skutečnosti

Penny se následně zhlédla z jedné z hvězd tohoto filmu. Možná by se zdálo, že to bude nějaká normální herecká hvězda, která pochází třeba z Hollywoodu. Opak je však pravdou. Ona si vybrala spíše kreslenou postavičku… Jassicu Rabbit, kterou (jak uvedla) byla posedlá už od útlého věku.

03000L5k001l00----$10$2s$1w$0R$4y$4x9991323;UiFDiB8HRFvURzP53LPGIw

Ano, možná její hrdinka vypadá ve filmu přitažlivě, což tvoří úzký pas a široké boky, ale v reálu to až tak „přitažlivé“ být vážně nemusí…

03000L5k001l00----$10$2s$1w$0R$4y$4x9321399;YU4Z_SgHzo8iaWh1ZWK-aQ

Penny nosí korzet 23 hodin denně, nemůže ani pořádně jíst ani pracovat

Penny, rodilá Australanka, která nyní žije v japonské Okinawě, se stala díky pravidelnému a těsnému upínání korzetu doslova druhou kopií kreslené postavy. Možná vysněný sen nebo rychlý nápad na zhubnutí, který však s sebou nese velké (možná doslova obří) množství problémů. Především u Penny, která je schopna nosit na pase upnutý korzet klidně 23 hodin, díky tomu je schopna snít jenom velice malé množství jídla. Nemůže ani pořádně sportovat, neboť pravidelné upínání korzetu jí dosti omezilo dýchání, takže nemůže například běhat, neboť by se po několika metrech ihned zadýchala. Jak jsem již zmiňoval, Penny byla obdařena poměrně velkým poprsím. I přes to podstoupila již dvakrát jejich zvětšení.

Screenshot_13

 

 

 

Velikost pasu je poloviční než její hrudník

Závěrem jenom dodám, že velikost jejího pasu je nyní poloviční než hrudník. Penny je se vším spokojená a vše komentuje tím, že dosáhla svého snu a díky korzetu a několika operacím, dosáhla křivek jejího idolu.

Screenshot_10

 

foto: Instagram, huffingtonpost

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru