Kostely proměněné v doslova luxusní domy

Dokázali byste si představit, že bydlíte v kostele? Pokud ne, zde pro vás máme malou ochutnávku, jak takový život v renovovaném kostele vypadá. A věřte, že slovíčko „luxus“ by zde vážně nestačilo… možná jediné, co by vám v těchto domech vadilo dělat různé věci při vědomí, že tento dům byl kdysi místem svatým.

Kostel – jak všichni víme je místo, kde se scházejí věřící a modlí se většinou k Bohu. Avšak, jaké by to bylo v kostele žít? Mít obývák o velikosti katedrály, místo klasických plastových oken mít barevné vitráže, které vám každé ráno vytvoří nádherný barevný efekt… A to je jenom kousek výhod, který byste měli, kdybyste bydleli v kostele.

Slovo „luxus“ nestačí

Avšak otázka – existují takové to kostelní domy? Ano, existují. A slovo luxus by pro tyto domy vážně nestačilo… Avšak by vám možná vadila představa, že děláte různé věci na místě, které bývalo svaté…

Líbilo by se vám tedy v tomto domě žít?

Utrecht, Nizozemsko

03

01 02  04 design-oude-kerken-nieuwe-functies-de-gulle-ekster-8a

Brisbane, Austrálie

br01 br02 br03

San Francisco, Kalifornie

sf01 sf02 sf03

Zdroj: io9.com

Vybírá jen ta nejlepší témata a snaží se psát tak, aby to lidi bavilo. Nezastavuje se před ničím, na rozhovory bere suprové lidi. Řídí se heslem "Per aspera ad astra", tedy "Přes překážky ke hvězdám".

Komentáře

Nahoru