Koťátka se vrací. Vodafone propaguje nové tarify

Koťátka se vrací. Vodafone propaguje nové tarify

Vodafone při propagaci nových tarifů sází na retro koťátka

Osmdesátá léta v Československu zrodila jeden roztomilý fenomén: televizní přestávky mezi pořady vyplňovaly záběry na rozkošná koťátka a další zvířata. Vodafone se nyní rozhodl svézt na vlně nostalgie a tento již třicet let starý nápad oprášil pro účely své nové reklamní kampaně.

Remake televizní přestávek, vzniklý spolupráci Vodafonu a reklamní agentury McCann Praha, má za úkol propagovat nové tarify Neomezené volání v síti a Neomezené volání do všech sítí. Tarifová horečka, kterou nedávno vyvolalo O2 radikálním zlevněním tarifů, nedává evidentně Vodafonu spát.

Rozkošná koťátka vábí nové zákazníky Vodafonu

Rozkošná koťátka vábí nové zákazníky Vodafonu

Nová kampaň byla původně plánována až na konec května, pod tlakem nedávných událostí se ovšem společnost rozhodla zaútočit roztomilými koťátky již od prvního máje.  Kampaň bude probíhat také v tisku, na internetu i venkovních reklamních plochách. A pokud vás zajímá, o jaké kočičí plemeno půjde, vězte, že všech deset koťátek pochází z jednoho vrhu populární Mainské mývalí kočky.

Konkurenční mobilní operátor T-Mobile zatím stále pokračuje v sérii spotů se „Skokany“ Vojtou Kotkem a Lukášem Pavláskem.  Novou kampaň s osvědčenými hvězdami hodlá spustit zhruba ve třetině května.

Přestávkové spoty se v československém televizním vysílání objevovaly například ve chvíli, kdy film skončil o pár minut dříve a bylo potřeba vyplnit čas do plánovaného začátku dalšího filmu. Retro nápad oprášila v poslední době také například Česká televize. Jak se nová kampaň povede Vodafonu se dozvíme již v nejbližších dnech.

Zdroj: http://mam.ihned.cz

Zdroje obrázků: http://mam.ihned.czhttp://aktualne.centrum.cz/

Jsem studentka speciální pedagogiky s velkým zájmem o vše nové a neznámé. Svět IT je pro mě stále velkým dobrodružstvím a nekonečným zdrojem zajímavých poznatků a informací, o které se s vámi prostřednictvím Objevit.cz budu dělit.

Komentáře

Nahoru