Tisková zpráva: Květen, lásky a SuperMicro dedikovaných serverů čas

Populární model E3-1220V3 zlevňuje a stává se základním modelem nabídky, novinkou je špičkový server s Xeonem E5-2620 a 32 GB ECC Reg. paměti.

Speciální květnová akce navíc ještě více zvýhodňuje dvouletou smlouvu. Coolhousing přináší květnové novinky v nabídce dedikovaných serverů SuperMicro.

Květnovou nabídku serverů k pronájmu tvoří trojice serverů založených na platformě SuperMicro. Vstupní model obsahuje čtyřjádrový procesor Intel Xeon E3-1220V3 a 16 GB ECC RAM. K dostání je již za 1 828 korun měsíčně. Lepší procesor a především více paměti jen za drobnou cenovou přirážku nabízí stroj vybavený procesorem Intel Xeon E3-1240V a celými 32 GB ECC RAM. Vyšší výkon a větší kapacitu paměti můžete mít od 2 229 korun měsíčně.

Novinkou je nejvyšší model založený na šestijádrovém procesoru Intel Xeon E5-2620, který disponuje obrovskou 15MB vyrovnávací pamětí a díky technologii HyperThreading možností práce až s dvanácti vlákny, a 32 GB ECC Reg. RAM. Cenovka tohoto serveru začíná na hodnotě 2 463 korun za měsíc.

Všechny servery platformy SuperMicro jsou vybaveny dvojicí 1TB SATA 6G disků.

Samozřejmostí jsou sdílená 100Mbit konektivita, neomezené datové přenosy, vzdálená správa IPMI i možnost po skončení dvouleté smlouvy server odkoupit za zůstatkovou cenu 59 korun.

Nyní máte navíc možnost všechny SuperMicro servery pořídit ještě levněji: „Rozhodli jsme se odměnit svým věrným zákazníkům větším zvýhodněním dvouleté smlouvy. Za její podpis nově získáte slevu ve výši 28 % oproti dřívějším 21 %, díky níž ušetříte u každého serveru několik stokorun měsíčně,“ přibližuje májové překvapení Jiří Dvořák, hostingový specialista společnosti Coolhousing.

Kompletní nabídku dedikovaných serverů společnosti Coolhousing založených na platformě SuperMicro najdete na webu http://www.coolhousing.net/server-supermicro-pronajem.html

Kontakt:

Jiří Dvořák, DiS.

Senior Sales Executive

http://COOLHOUSING.NET

Vinohradská 190, Praha 3

mail: jiri.dvorak@coolhousing.net

tel: +420 775 310 929

Zdroj: ČTK/Protext

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru