LED tunel září v reakci na tweety

LED tunel září v reakci na tweety

Společnost Designworks ve spolupráci s australskou Benevolent Society vytvořila zajímavý projekt, který bude k vidění na Vivid Sydney 2013. Interaktivní světelná instalace s názvem „Hundredrs and Thousands“ sestává z tisícovek LED diod, které mohou být ovládány jednotlivě a které reagují na interakci s návštěvníkem.

Tunel z LED diod vytvořila společnost Designwork ve spolupráci s Benevolent Society

Tunel z LED diod září v souvislosti s tweety s hastagem #hopesforchange

LED diody jsou uspořádány v podobě tunelu, jímž návštěvníci procházejí, a reprezentují tisíce nadějí a tužeb, které Australané chovají. Nápad pochází od Benevolent Society, nejstarší australské charitativní organizace. Ta se již 200 let snaží zlepšit lidské životy prostřednictvím podpory a vzdělávání.

Všichni lidé se mohou do projektu „Hundreds and Thousands“ zapojit tak, že ve 140 znacích a za použití hashtagu #hopesforchange napíšou, v jakou pozitivní změnu doufají v horizontu příštích 200 let. Čím více lidí se do projektu zapojí sdílením svých přání a nadějí, tím dynamičtěji se tunel LED diod rozzáří. Do projektu se zatím zapojilo téměř 600 lidí a jejich tužby a přání můžete shlédnout na stránkách Benevolent Society.

Zdroje:

http://mashable.com/2013/06/07/led-tunnel-tweets/

http://www.psfk.com/2013/06/led-twitter-tunnel.html

Zdroje obrázků: http://www.psfk.com/2013/06/led-twitter-tunnel.html

Komentáře

Nahoru