LinkedIn: Uživatelé se můžou těšit na dva nové nástroje

LinkedIn: Uživatelé se můžou těšit na dva nové nástroje

Spousta uživatelů internetu je zaregistrována na LinkedInu. Tato sociální síť spoustě lidem pomáhá nalézt pracovní sílu nebo naopak vlastní uplatnění. Uživatelé jsou zároveň propojeni se svými přáteli a spolupracovníky. LinkedIn nyní pracuje na dvou nástrojích, které usnadní komunikaci v rámci sítě.

LinkedIn, celosvětově známá sociální síť spojující osoby z pracovního prostředí, pracuje na dvou nástrojích, které mají jejím členům usnadnit komunikaci.

InMail

První z nich je možnost zasílání InMailu, tedy LinkedIn verze emailu, a to i v případě, že již nebudete připojeni. Nástroj také umožní uživatelům nahrávat své kontaktní údaje (jako telefon a email), tak bude komunikace mezi uživateli mnohem jednodušší.

Cílené sdílení obsahu

Druhý nástroj se týká především sdílení obsahu. Bude umožňovat firemním administrátorům zasílání informací relevantním skupinám. Když tedy bude firma hledat zaměstnance z určité oblasti, například týkající se internetového marketingu, může oslovit přímo skupinu osob, která se touto oblastí zabývá. Tyto skupiny by mohly být dostupné i prostřednictvím mobilní aplikace. Více informací zatím není známo, ale LinkedIn nenechá své uživatele příliš čekat a chce tyto nástroje spustit již koncem tohoto čtvrtletí. Uživatelé sítě LinkedIn se tedy rozhodně mají nač těšit.

zdroj: mashable.com obrazek: wallpaperseries.com

Zajímá se o Internet, optimalizaci webů a nové trendy v oblasti IT. Má ráda cestování, Skotsko, dobrou hudbu a své Donské sphynxe, kteří jí při psaní často dělají společnost. Stále hledá nové výzvy a každý den se probouzí s úsměvem, protože vždy může být líp, ale i hůř. Ráda Vám zprostředkuje informace, které Vás budou zajímat a bavit.

Komentáře

Nahoru