Logorama: 2.500 logotypů nominován na Oskara

Logorama: 2.500 logotypů nominován na Oskara

Zajímáte se o grafiku a rádi sledujete různé logotypy, ve kterých rádi shlédnete a naleznete inspiraci pro Vaši další tvorbu? Zajímají Vás díla ostatních proto, aby i ta Vaše byla stejně tak dobrá? V tom případě pro Vás máme krásný film, který je celý složený z celkem 2.500 logotypů a dlouhý je přibližně 16 minut. Film je o policejní honičce, ale jeho unikátnost je založena právě na jeho složení. Nechybí ani znaky jako například Microsoft, McDonald, HBO, Lego, Coca-Cola a mnoho dalších.

Celý film má apokalyptický konec. Pochází z dílny francouzské H5, François Alaux, Hervé de Crécy a Ludovic Houplain. Zcela poprvé byl představen na Filmovém festivalu v Cannes a při udílení Oskarů získal 1. místo v kategorii krátkých filmů. Shlédnout si jej můžete právě zde.

Logorama from Marc Altshuler – Human Music on Vimeo.

Štítky: ,

V únoru 2010 ho coby studenta střední školy veřejnoprávní napadlo založit IT magazín. Našel si zajímavou doménu a začal budovat. Po roce mělo Objevit.cz denně stovky návštěvníků a stále jim předkládá více a více zajímavých článků z oblasti IT.

Komentáře

Nahoru