Dnes vyšlo 1 článků

Luxusní vila Elvise je na prodej! Kolik za ni chtějí?

Luxusní vila Elvise je na prodej! Kolik za ni chtějí?

Začalo se opět mluvit o Elvisovi, avšak v jiné souvislosti. Jaké? O jeho vile, která se objevila na seznamů realitních položek na prodej. Za kolik? Poměrně za přívětivou cenu, která činí 9,5 milionů dolarů. A co je na vile tak úžasného? Vlastnil ji Elvis a má 4 ložnici a 5 koupelen, i tenisový kurt, bazén nebo ovocný sad…

Ach jo, kdo by si nevzpomněl na ty krásné časy, kdy Elvis jako král vystupoval na pódiích po celém světě a ženy dostával na kolena… Jednalo se o vážně velkou ztrátu, když kvůli jistým problémům odešel do „hudebního nebe“. Avšak v současnosti se mluví o tomto zpěvákovi v trošku jiné souvislosti. Jaké? Jeho vila.
Prostorná vila, ve které kdysi Elvis společně se svojí manželkou Priscillou v horkém Palm Strings (ve Spojených státech) žil, je momentálně na prodej za poměrně slušnou a dostupnou částku. Jakou? Devět a půl milionů dolarů!

Vila krále s názvem Honeymoon

Je pravdou, že romantické hnízdečko nazývané Honeymoon, bylo vystavěno již v roce 1960, avšak král rock ‚n‘ rollu si ho užil jen krátce, neboť v něm prožil jenom jeden rok života. Sídlo s ohromnou historií má také příjemnou rozlohu, která činí 510 m2, na kterých bychom nalezli 4 ložnici a 5 koupelen, i tenisový kurt, bazén nebo ovocný sad.
A jak to vypadá v reálu? Podívejte se a v případě zájmu neváhejte a kontaktujte realitní společnosti!

PalmSprings_zps9970bd4b PalmSprings2_zps3357c62c PalmSprings3_zpsf5d0b319 PalmSprings4_zps1494ab32 PalmSprings5_zps2e828a04 PalmSprings6_zps86f19878 PalmSprings7_zps56bce9b3 PalmSprings8_zps9ce34fdf PalmSprings9_zps83bc651d PalmSprings10_zps2267bb9f

Vybírá jen ta nejlepší témata a snaží se psát tak, aby to lidi bavilo. Nezastavuje se před ničím, na rozhovory bere suprové lidi. Řídí se heslem "Per aspera ad astra", tedy "Přes překážky ke hvězdám".

Komentáře

Nahoru