Dnes vyšlo 1 článků

Lyft odpovídá Uberu, otevírá dalších 24 poboček v amerických městech

Lyft je další startup, který je přímým konkurentem nedávno zmiňovaného Uberu, který se též věnuje přepravě lidí. A protože konkurenční boje jsou po celém světě úplně normální, Lyft se rozhodl rozšířit základnu svých zákazníků. Odpovídá tak na nedávný čin zmiňovaného Uberu, který otevřel stou pobočku v čínském Pekingu.

Nedávno jsme vás informovali o otevření sté pobočky oblíbeného přepravního startupu, kterým byl Uber. Avšak jeho konkurent Lyft nemohl zaostat pozadu. Proč? Lyft totiž také rozšiřuje své obzory a otevírá pobočky v dalších tentokrát amerických destinací.

Dalších 24 poboček, to je úctyhodné

Podle vyrozumění na jejich oficiálním blogu, Lyft během pár hodin otevře v dalších 24 městech svoje pobočky, mezi ty „vyvolená“ města patří například Ann Arbor, Albuquerque, Kansas City, Omahu, Memphis, Bufallo, Fresno nebo Colorado Springs.

Lyft odpovídá na nedávný čin Uberu

A kolikátá to bude celkově pobočka? Konkurent Uber otevíral stou, Lyft otevírá celkově šedesátou. Jak jsem však říkal, Lyft nesměl zaostat, takže podobně jako druhá společnost i Lyft má pro zákazníky nějaký ten „speciální dáreček“. Jaký? Snížení veškerých cen o deset procent.

Vybírá jen ta nejlepší témata a snaží se psát tak, aby to lidi bavilo. Nezastavuje se před ničím, na rozhovory bere suprové lidi. Řídí se heslem "Per aspera ad astra", tedy "Přes překážky ke hvězdám".

Komentáře

Nahoru