Malý ježeček září na Instagramu 2/3

Protože je nyní ta zima, zvolili jsme pro vás doslova vhodné téma, léto. Minule jsme si představili ježečka Darcyho obecně, jak získal během tří let takovou velkou komunitu a nespočet kladných ohlasů. Nyní (na odreagování) vzpomeneme na chvíle, kdy slunce svítí a hřeje.

Opět pokračování, minule jsme si řekli, kdo je vlastně malý ježeček Darcy, který si na Instagramu za tři roky vytvořil poměrně poutavou komunitu, které v současnosti obsahuje zmiňovaných 417 tis. sledujících. Když máme tu zimu, i když ne zrovna v tom pravém slova smyslu, zvolili jsme pro dnešní den volnější téma, na které se možná někteří z vás už velice těší a připravují, je to léto. I malý ježeček Darcy ho miluje, což vlastně můžete posoudit sami na následujících fotkách, kde si malý ježeček užívá léta v tom pravém slova smyslu („užívá si léto na plné pecky“). Moje taková dnešní podotázka, chtěli byste, aby bylo už léto? Nebo aby setrvala (prozatím) zima?

Screenshot_11

Slunce svítí, všechno hřeje a ježeček se na nás směje

Screenshot_12

Ochrana očí je vždy důležitá

Screenshot_13

Slunce svítí a ježek má zřejmě dlouhou chvíli

Screenshot_14

Sezení mu evidentně prospívá

Screenshot_15

Darcy a jeho měkoučká židlička

Screenshot_16

Pro ježečka je postelí snad úplně vše…

Screenshot_17

Veselý den začíná, až každý usedne do svého křesla

Screenshot_18

Léto v plném proudu

Screenshot_19

Mísa, nemísa

Screenshot_20

Obklopen armádou aneb. osudy dobrého ježka Darcyho

Další část příspěvků naleznete na http://objevit.cz/instagram-darcy-slavi-vanoce-33-t49218

zdroj: instagram

Vybírá jen ta nejlepší témata a snaží se psát tak, aby to lidi bavilo. Nezastavuje se před ničím, na rozhovory bere suprové lidi. Řídí se heslem "Per aspera ad astra", tedy "Přes překážky ke hvězdám".

Komentáře

Nahoru