Tisková zpráva: Martin Kasa a Adam Kurzok posilují Bazarobot

Martin Kasa a Adam Kurzok, známé tváře v podnikatelské a startupové sféře, vstoupili do projektu Bazarobot Lubora Noska. Na vzájemné spolupráci se dohodli koncem roku 2013. Bazarobot vstupem dvou investorů potvrdil svůj potenciál i nemalé ambice do budoucna.

Slibný projekt Bazarobot, který se zaměřuje na svoz a prodej nepotřebných věcí, si k Vánocům nadělil pěkný dárek v podobě spolupráce se dvěma významnými podnikateli – Martinem Kasou a Adamem Kurzokem, kteří do něho každý investovali v řádech vyšších statisíců. Kromě financí mají přispět také svými zkušenostmi z oboru, jak potvrdil i Lubor Nosek: „Byl jsem v kontaktu s celkem třinácti investory, z nichž se Martin i Adam projevili jako nejakčnější. Zároveň poskytují „smart money“, tedy zkušenosti a kontakty, což byl přesně náš záměr, takže nebylo nad čím přemýšlet. Obchod jsme díky tomu úspěšně dotáhli ještě do konce roku 2013.“

Nadšení ze spolupráce je cítit i ze strany investorů. „S kluky jsme si padli do oka už v letním StartupYardu a od té doby jsme v kontaktu. Pro mě je to investice zejména do zkušeného týmu s možností také něčím přispět,“ odůvodňuje svůj vstup do projektu Adam Kurzok. Pozitivně vidí budoucí spolupráci i Martin Kasa: „Bazarobot velmi dobře strategicky zapadá mezi zájem mých investic, jelikož je spojením obchodu, logistiky a internetu. Majitele jsem sám oslovil a velmi mě potěšilo jejich technologické zázemí. Mimo finanční investice chci projektu pomoci ve výše zmíněných oborech svými zkušenostmi.“

Všichni zúčastnění věří ve velký potenciál Bazarobotu, který by se měl podle jejich odhadů potvrdit již v roce 2014. Cílem pro rok 2014 je prodat více jak 30 tisíc kusů zboží. Ve střednědobém časovém horizontu je pak v plánu expandovat i do jiných středoevropských zemí.

Přestože Bazarobot funguje poměrně krátce, ostrý provoz byl spuštěn koncem listopadu 2013, již nyní se může pochlubit zajímavými čísly. Ze všech přijatých položek, kterých se svezly tisíce, se jich úspěšně prodá 77 %, doteď v řádech stovek tisíc korun. Nejvíc jde na odbyt elektronika, hry, DVD, kuchyňské spotřebiče a sportovní vybavení. Úspěšný rozvoj potvrzuje i fakt, že jeho tým se rozrostl již na 8 členů a v nejbližší době se bude z kapacitních důvodů stěhovat do větších skladových prostor.

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru