Martin Sůra je novým generálním ředitelem společnosti Atos

Martin Sůra byl jmenován novým generálním ředitelem společnosti Atos IT Solutions pro Českou i Slovenskou republiku. Předtím Martin Sůra zastával řadu manažerských pozic ve společnosti HP, kde působil od roku 1998 až do začátku roku 2017.

0fcdfda

Novým generálním ředitelem pro ČR i SR ve společnosti Atos byl jmenován Martin Sůra, který má v oblasti managementu dlouholeté zkušenosti. Celých 17 let pracoval pro společnosti HP. V letech 2006 -2009 zde zastával obchodní a manažerské funkce v evropském regionu. Poté zde působil na manažerských pozicích v rámci střední a východní Evropy, Blízkého východu a Afriky. V roce 2013 byl pak jmenován generálním ředitelem společnosti HP, kterým zůstal až do března tohoto roku. Je stálým členem představenstva ve společnosti JA Slovensko, n.o. , hovoří anglicky, rusky a slovensky.

Zajímá se o Internet, optimalizaci webů a nové trendy v oblasti IT. Má ráda cestování, Skotsko, dobrou hudbu a své Donské sphynxe, kteří jí při psaní často dělají společnost. Stále hledá nové výzvy a každý den se probouzí s úsměvem, protože vždy může být líp, ale i hůř. Ráda Vám zprostředkuje informace, které Vás budou zajímat a bavit.

Komentáře

Nahoru