Medvěd utekl před psy na sloupy elektrického vedení, kde si i pospal

Medvěd utekl před psy na sloupy elektrického vedení, kde si i pospal

Minulý pátek v kanadském městě Shellbrook měli dosti zajímavou podívanou. Proč? Náhodný kolemjdoucí zpozoroval medvěda, zavěšeného v elektrickém vedení. Proč tam byl? Bál se psů.  

Televizní zpravodajství nás téměř každý druhý týden informuje o tom, že se někde ztratilo nějaké zvíře, které pak určitá skupina lidí hledá všude možně. Avšak případ, který se minulý pátek udál v kanadském městě Shellbrook je dosti netradiční. Proč?

Medvěd černý ve strachu o svůj život, utekl před rozzuřenými psy na sloupy elektrického vedení, kam za ním jeho pronásledovatelé vážně nelezli (psi). Medvěda visejícího na sloupech si až po chvíli všiml náhodný kolemjdoucí, který následně o medvědovi informoval příslušnou službu, spravující právě sloupy elektrického vedení. Osobně bych chtěl vidět toho kolemjdoucího, jak do telefonu vysvětluje a popisuje událost. Avšak zpět k tématu. Na místo, kde medvěd zavěšený ve sloupech klidně odpočíval, byl svolán tým, který měl jediný úkol – dostat medvěda bez jakéhokoli poranění dolů. 

Následně mluvčí SaskPower popsal situaci „Medvěd se zřejmě rozhodl, že elektrický sloup bude nejlepší volbou pro únik před psy. Zvíře se nahoře cítilo příjemně , protože ho běh zmohl a dokonce si i pospal . Nakonec se dolů dostal po svých, nezpůsobil žádné zranění sobě , ani nepoškodil elektrické vedení. „

5_zps98d54baa 3_zpsa6e5eb44 2_zps8b2ec681

Zdroj: independent 

Komentáře

Nahoru