Tisková zpráva: MIBCON členem United VARs pro Českou a Slovenskou republiku

MIBCON členem United VARs pro Českou a Slovenskou republiku

Společnost MIBCON a.s., přední poradenská společnost zaměřená na optimalizaci a implementaci kompletních podnikových procesů, byla vybrána mezinárodní organizací United VARs (United Value Added Resellers), sdružením vedoucích dodavatelů technologií SAP, jako partner pro Českou a Slovenskou republiku.

Hlavními cíli této aliance je vytvořit z významných dodavatelů technologií SAP v jednotlivých zemích globální konzultační tým, který v oblasti SAP zajistí nadnárodním společnostem aplikaci lokálních znalostí a odborností a především podporu v lokálním jazyce. Sdružení United VARs pokrývá celkem 57 zemí a disponuje více než 4 000 konzultanty.

Pro získání členství v této organizaci musel MIBCON splnit řadu poměrně náročných kritérií, týkajících se především zkušeností s implementací SAPu v různých průmyslových oblastech, s hlavním zaměřením na segment SMB.

Partnerství přináší nejen významné výhody pro české společnosti, které mohou prostřednictvím MIBCONu najít kvalitní a prověřené konzultanty SAP pro svůj mezinárodní roll-out. Kromě toho se MIBCON stává partnerem pro zahraniční firmy, které mají své pobočky v České a Slovenské republice a potřebují pro implementaci či roll-out SAPu kvalitního partnera s mezinárodním zázemím a současně lokálními znalostmi, zkušenostmi a působností právě v těchto zemích.

Dlouholeté působení a význam společnosti MIBCON na trhu České a Slovenské Republiky jsou pro zahraniční partnery zárukou kvalitně odvedené práce.

„Vzájemná spolupráce s partnery United VARs nám umožní nabídnout prakticky celosvětové pokrytí služeb v implementaci SAP pro naše zákazníky“ říká ředitel společnosti MIBCON Jan Holík, a dodává: „Díky členství v United VARs jsme schopni podpořit partnery a dceřiné společnosti zahraničních firem v ČR a SK při globálních implementacích nebo roll-outs.“

O společnosti MIBCON a.s.

MIBCON a.s., je přední poradenská a technologická společnost působící na českém, slovenském trhu a v zahraničí již více než 15 let. Zaměřuje se na implementaci špičkových softwarových technologií podporujících podnikové procesy. Poskytuje poradenství, konzultace, implementace, procesní optimalizace a integrace zejména oblastech řízení výkonnosti zahrnující plánování & konsolidace, reporting a datové sklady, dále podnikového informačního systému SAP ERP, webových a mobilních technologií pro oblast podnikových procesů. MIBCON spolupracuje s nejvýznamnějšími firmami v oblasti IT. Je obchodním partnerem společností SAP, HP, IBM, a člen řady profesních sdružení, mezi jinými například člen UNITED VARs, mezinárodního sdružení předních dodavatelů SAP. MIBCON klade velký důraz na kvalitu poskytovaných služeb, o čemž svědčí řada významných certifikátů a prestižních ocenění.

Více informací na http://www.mibcon.cz

O United VARs

United VARs (United Value Added Resellers) je mezinárodní organizace předních dodavatelů technologií SAP. Působí na trhu od roku 2004 a s více než 4 000 konzultanty pokrývá 57 zemí. Úspěšně uskutečnila více než 200 mezinárodních projektů. Jejím cílem je zajistit nadnárodním společnostem v segmentu SMB (small and middle business) lokální znalosti, zkušenosti a podporu pro jejich úspěšné implementace SAP v jednotlivých pobočkách kdekoliv na světě.

Více informací na http://www.united-vars.com

KONTAKT:

Informace pro tisk: Ing. Ivana Prosecká, tel.+420 602 640 571, ivana.prosecka@mibcon.cz

Zdroj: ČTK/Protext

Komentáře

Nahoru