Microsoft láká zákazníky na luxusní auto Aston Martin

Microsoft určitě dobře ví, jak zapůsobit na své zákazníky. Na trh uvádí novou soutěž, jejíž hlavní cenou není nic jiného než Aston Martin.

Zatímco většina lidí by ráda vlastnila takové luxusní vozidlo, cenovka jej staví mimo dosah pro většinu z nás. Teď je to ale reálné, Microsoft jednomu šťastlivci daruje model V8 Vantage Coupe.

Aston Martin V8 Vantage Coupe

Aston Martin V8 Vantage Coupe

Pravidla soutěže jsou jednoduchá a může se jí zúčastnit prakticky kdokoliv po celém světě (kromě Kuby, Íránu, Severní Koreje, Súdánu a Sýrie). Microsoft po uživatelích v podstatě vyžaduje jen aktivovat výhody Windows Azure obsažené v MSDN.

Stačí tedy postupovat podle těchto 3 kroků:

1. Aktivujte si Windows Azure MSDN benefit na webových stránkách.

2. Přihlaste se do Windows Azure a vytvořte a nasaďte web Windows Azure nebo virtuální stroj.

3. Držte si palce.

microsoft-aston-martin

Proč zrovna Aston Martin?

Microsoft má zajímavou studii o tom, jak tým Aston Martin s používáním cloudových technologií vylepšuje svoji pracovní produktivitu. Konkrétně se jedná o to, že výrobce automobilů využívá Office 365 a svým zaměstnancům tak poskytuje Office, email, konference a všechny výhody cloudového systému tak, aby se pracovníci mohli plně soustředit na iniciativy, které jsou jádrem jejich podnikání. Zprávy a komunikace byly vždy slabým místem v rámci společnosti, ale se službami Office 365 jsou zaměstnanci nyní schopni komunikovat nejen vnitřně, ale pomocí Lync i s mnoha svými partnery a dodavateli.

Je to tedy vzájemná výpomoc. Aston Martin dělá reklamu Microsoftu a Microsoft mu to oplácí.

Zdroj: neowin.net, obrázek: edmunds.com

Komentáře

Nahoru