Místo fotografií vysněného auta poslal mladík své matce intimní fotky

Místo fotografií vysněného auta poslal mladík své matce intimní fotky

Stalo se vám, že jste omylem poslali SMSku tomu, komu jste nechtěli? Pokud ano, tak nejste sami. Mladík z USA chtěl poslat jeho matce fotky vysněného auta. Akorát se trošku překlikl a poslal ji fotky svých intimních partií.

Překlik je běžná věc, i při psaní SMS zpráv, kdy zprávu pošlete někomu jinému, než jste původně chtěli. Takový to „povedený překlik“ se podařilo udělat jednomu z uživatelů Android smartphonu z USA. Ten pro posílání textových SMS zpráv používal aplikaci Hello, kterou po nedávném trapasu už asi nadále používat nebude.

Pochlubit se okolí je důležité

Nešťastník si chtěl koupit nové auto. Chtěl se jeho fotkami pochlubit své matce, ale omylem se překlikl, což je běžný omyl. Místo fotografií vysněného auta poslal své matce fotky jeho intimních partií. Možná pro rodiče trochu divná SMS zpráva, proto po zjištění co vlastně své matce zaslal, uveřejnil na svůj Reddit profil komentář :

Hello - Je to populární aplikace na posílání textových zpráv. Stala se mi jedna obrovská chyba, když: Vyberete-li „poslat obrázek“, klepnete na obrázek, který chcete odeslat, a to ho prostě okamžitě odešle..
Každopádně jsem právě poslal fotku mého penisu mé matce, takže je to trapné.
Chtěl jsem poslat obrázek auta, které si chci pořídit, ale trochu více jsem poklepal vpravo, takže se odeslali mé intimní fotografie.. Takže uh, nenechte si Hello v telefonu, nebo budete posílat fotky svého penisu své matce.
Dnešní večeře bude k***a nepříjemná.

Nyní už si asi uvědomil několik zásadních chyb a nadále tuto aplikaci nebude používat a za druhé, nebude mít v telefonu své intimní fotky. 

Screenshot_1

Hello SMS v obchodu Google

zdroj: www.reddit.comphandroid.com

 

Štítky: , , ,

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

  • Tomu se říká teda fail :-D I když jeho matka už to stejně viděla, jen o pár let dřív :-))

Nahoru