Mistrovství svádění

Mistrovství svádění

Chcete se naučit účinně a sebevědomě oslovovat všechny krásné ženy? Chcete je zaujmout? Chcete mít v malíčku celý proces svádění od A do Z až k sexu či vztahu? Chcete vědět, jaké triky fungují v klubu a jaké na ulici? Znát princip jak vést vztah? Seznámit se s těmi nejlepšími triky, poznatky a know-how? Chcete dostat šanci proměnit se ve svůdníka a milovníka ženských srdcí, kterého budou dívky a ženy zbožňovat jako Casanovu? Fajn, David z Mistrovství svádění vám v těchto otázkách poradí.

Základem webu, jak to tak už u milionových impérií často bývá, je hlavní video, ve kterém David vysvětluje, o čem vlastně Mistrovství svádění je a co všechno se během této lekce naučíte. Na začátku vás podporuje, že to přece není jen o vzhledu. Sám dodává, že stačí, abyste se podívali na něj. Vypadá jinak a přesto je úspěšný a má kolem sebe dostatek žen. Tedy aspoň podle toho, co tvrdí.

david_small

David vám ale ve videu slibuje občas skutečně nemožné. Podle něj se vám nejen podaří nesouhlas změnit v souhlas, ale danou slečnu dokonce si po absolvování jeho kurzů dokonce zvládnete odvést i domů. Pak se taky přiblížíte i některým známým osobnostem. Naučíte se, jak být doslova obletován ženami jako zakladatel Playboye, a začnete mít svůj vlastní styl podobně, jako má James Bond.

„Stanete se pro ženy minimálně o 100% atraktivnější. Stanete se zkrátka pravým alfa samcem. Budete muž s velkým M, kterého musí mít.“

Celý kurz je rozdělen do dvou částí. Ta první je bezplatná a zaručí vám ebook s názvem 10 největších chyb, kterými holku zaručeně odradíš, dvě videa, představení celého prémiového kurzu a přesměrování na přihlášku. Ve druhé části (za cenu 3990 Kč) se dočkáte tříměsíční intenzivní výuky především prostřednictvím tematických videí. Na závěr získáte prémiové video a lístek na osobní schůzku s Davidem v Praze či Brně.

ebookMistrovstviSvadeni

Mistrovství svádění by prý nejvíce mělo zajímat heterosexuální muže ve věku 18-35 let, kteří mají střední až vyšší finanční příjem a mají přístup k internetu. Ideální by bylo být single, ale ani přítelkyně není překážkou. A prý by se velký zájem mohl objevit u ajťáků, programátorů a podnikatelů. David má zřejmě vysledované, které skupiny mužů jsou ve svádění nejhorší.

Přestože je tento kurz určen výhradně pro muže, k některým jeho záležitostem se občas vyjadřují i ženy. A tak se k videu, ve kterém David vysvětluje, jak sbalit dívku v MHD, Zuzana Holišová vyjádřila následovně:

Jakožto holka musím říct, že kdyby tenhle pán ke mě v MHD přišel a začal se mnou hovořit, vytáhnu pepřák. :-)

Web: mistrovstvisvadeni.cz
Facebook: facebook.com/mistrovstvisvadeni
Twitter: twitter.com/mistrsvadeni
Google+: https://plus.google.com/111226114583271369032/posts

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru