Náhodný mladý prodavač získal 300 tisíc sledujicích za noc na Twitteru

Co je třeba ke slávě? Peníze, dobré skutky nebo výjimečné schopnosti nebo něco jiného? Tento týden jsme se přesvědčili, že stačí jediné – zájem mladých holek. Díky jejich zájmu Alex Lee získal za jedinou noc více než 300 tisíc sledujících.

A nyní má přes 650 tisíc sledujících. Jak to dokázal? Prodával v obchodě. A někdo ho přitom vyfotil. A někdo jiný to dal na Twitter. Jednoduché, že? Originální tweet byl již smazaný, a tak již není známo, kolika retweetů a hvězdiček se dočkal. Každopádně rozpoutal dočasný internetový fenomén.

Tato fotka obešla celý Twitter

Tato fotka obešla celý Twitter

To dokazuje, že mladý internetový (holčičí) fandom dokáže zviditelnit a proslavit skutečně kohokoliv. I obyčejného prodavače v obchodě. A to asi jenom proto, že se jim zalíbil.

To celé je zmapované díky hashtagu #AlexFromTarget (Target je název obchodního řetezce). Za posledních 7 dní se toto spojení objevilo více než v jednom milionu tweetů!

V nich lidé vychvalují Alexe, ale často si z něj nebo z celé této virality dělají srandu. Jenom pár příkladů:

 

A jak už to tak bývá, tak na tento nový trend rychle zareagovali i firmy. Například firma Target, ze které Alex pochází napsala tento tweet:

 

A samozřejmě zde zmínila #AlexFromTarget. Výsledek? Přes 30 tisíc retweetů. A dokonce i sám velký Google o něm tweetnul:

A i díky tomu se dostal do The Ellen DeGeneres Show, kde si ho Ellen pozvala den po tom, co se jeho fotka stala virální. Prostě je z něj hotová celebrita.

A co na to samotný Alex? Ten je jednoduše nadšený. A kdo by nebyl? :)

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru